Sinematv Smokın' Aces 2:Assassıns' Ball/Tehlikeli Aslar 2 - Son Dakika

Sinematv Smokın' Aces 2:Assassıns' Ball/Tehlikeli Aslar 2

05.09.2011 13:54
Sinematv Smokın' Aces 2:Assassıns' Ball/Tehlikeli Aslar 2, System.String[]

SinemaTV D-Smart 7. kanalda, Teledünya 11. kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 7. kanalda ve Teledünya 9. kanalda izleyebilirsiniz.

Dünya çapında büyük ilgi gören "Smokin' Aces"ın devam filminde de yine aksiyon hız kesmiyor ve silahlar hiç susmuyor. Hal Leuco adlı gizemli bir adam, FBI ajanı Walter Weed'in (Tom Berenger) öldürülmesi için büyük bir ödül koymuştur. Çok sayıda katil şimdi Weed'in peşindedir. Weed'in sabaha çıkması imkansız gibidir. Ancak Ajan Baker (Clayne Crawford) ve ağır silahlarla donatılmış timi, Weed'in hayatını kurtarmak için harekete geçmiştir.

FBI için çalışıyordu

Bir anda hayatı kabusa döndü

Başına büyük ödül kondu

Şimdi herkes onun peşinde

Tür: Aksiyon, Suç

Yönetmen: P.J. Pesce

Yapım: 2010

Oyuncular: Tom Berenger, Clayne Crawford, Tommy Flanagan, Maury Sterling

Yayın Saati:21.00

Yayın Tarihi:08 Eylül Perşembe

Sinematv Smokın' Aces 2:Assassıns' Ball/Tehlikeli Aslar 2

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sinematv Smokın' Aces 2:Assassıns' Ball/Tehlikeli Aslar 2 - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

BioNTech'in üst düzey yöneticisi Dr. Özlem Türeci: İngiltere'nin onay verdiği aşıların dağıtım sürecine başladık İzmir Valiliği, salgın nedeniyle spor salonunun hastaneye çevrildiği iddiasını yalanladı RTÜK, CHP'li Başarır'ın sözleri nedeniyle Habertürk'e %5 idari para ve 5 kez program durdurma cezası verdi İmamoğlu suikast hazırlığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: Benim gündemimde pandemi var, bu iddialar yeni değil Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi Son Dakika! Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı PKK'lı Şanlıurfa'da yakalandı Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı Madde bağımlısı genç kadının ibretlik görüntüleri! Ayakta durmakta güçlük çekti, kendini oradan oraya attı