Son Dakika Haberleri: Sinir Krizi Geçiren Vatandaş, Bıçakla Vücudunu Kesip Evi Yakmaya Çalıştı

Sinir Krizi Geçiren Vatandaş, Bıçakla Vücudunu Kesip Evi Yakmaya Çalıştı

12 ay önce

Adana'da psikolojik tedavi gören vatandaş, vücudunun çeşitli yerlerini kesip evini yakmaya çalıştı. Alevleri itfaiye ekibi söndürürken, sinir krizi geçiren vatandaş gözaltına alındı.

Adama'da psikolojik tedavi gören 34 yaşındaki Ali B., sinir krizi geçirip, bıçakla vücudunun çeşitli yerlerini kesti. Çevresindekiler tarafından sakinleştirilemeyen genç adam, balkonundaki talaşları ateşe vererek evini yakmaya çalıştı.

GECE YARISI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay, gece yarısı merkez Seyhan İlçesi 2000 Evler Mahallesi 76020 Sokak'ta meydana geldi. Anne ve babası ile aynı evde oturan Ali B., psikolojik sorunlar nedeniyle tedavi görmeye başladı. Bir süreden bu yana ilaçlarını kullanmadığı öne sürülen Ali B., gece yarısı sinir krizi geçirip, bıçakla kendine zarar verdi. Ailesinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.


EVİNİ YAKMAYA ÇALIŞTI

Polisin de sakinleştiremediği Ali B., bu kez de balkondaki talaşları ateşe vererek, evini yakmaya çalıştı. Kimseyi kendisine yaklaştırmayan Ali B., polisin uzun uğraşı sonucu evden çıkmayı kabul etti. Balkondaki alevler, çağrılan itfaiye ekibi tarafından büyümeden söndürüldü. Baş ve kollarında bıçak yaraları bulunan Ali B., ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ali B.'nin anne ve babası, daha sonra polis merkezine giderek oğullarından şikayetçi oldu. Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.


YORUMLAR


Rus Büyükelçi Karlov'un Katilinin, 8 Dakikalık Suikast Alışverişi Görüntüleri Ortaya Çıktı AK Parti'li Usta'dan Kaşıkçı Açıklaması: Mecbur Kaldılar

7 Ay Tutuklu Kaldığı Cezaevindeki Kitaplarla Sınava Hazırlanıp Üniversiteyi Kazandı