SNK Denizcilikten eli boş dönen Taner, kendi şirketini kuruyor… - Son Dakika

SNK Denizcilikten eli boş dönen Taner, kendi şirketini kuruyor…

23.12.2021 11:22
SNK Denizcilikten eli boş dönen Taner, kendi şirketini kuruyor…

Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor.

Ekranlara geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanarak reyting rekorları kıran, hem gün birincisi, hem de haftanın en çok izlenen dizisi olarak başarısını katlayan Gönül Dağı, kırk beşinci bölümüyle TRT 1'de ekranlara geliyor.

Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı'nın 25 Aralık Cumartesi saat 20.00'de TRT1 ekranlarına gelecek yeni bölümünde neler olacak:

SNK Havacılık ile görüşmesinden eli boş dönen Taner, varını yoğunu ortaya koyup kendi şirketini kurar ve amcaoğullarıyla birlikte yeniden icat işlerine girişirler. Kendi işlerinin patronu olmalarını sağlayan bu şirket amcaoğullarını nasıl maceralara sürükleyecektir?

Asuman ve Ramazan aşkı tam gaz devam ederken gizlice mesajlaşmaları iyice dikkat çekmeye başlamıştır. Ramazan'ın kiminle mesajlaştığına dair herkesin ayrı bir fikri vardır. Tam da bu sırada oluşan bir aksilik Ramazan'ı hiç istemediği bir duruma sürükler. Bu durum Ramazan'ın nasıl bir hata yapmasına sebep olacaktır?

SNK Denizcilikten eli boş dönen Taner, kendi şirketini kuruyor…

Öte yandan Arif'in yıllar sonra dönmesi Elif'i sarsarken Zeynep'in ise öfkelenmesine neden olur. Bu beklenmeyen olay karşısında geçmişi ile vicdanı arasında sıkışıp kalan Elif, ne yapacağını şaşırmış haldedir. Geldiği onca yolun sonunda Arif, yıllar evvel terkettiği kızlarının gönlünü almayı başarabilecek midir?"

Gönül Dağı'nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Ayrıca sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.

YORUMLAR
500
İtalya'da çığ: 5 ölü, 8 yaralı İtalya'da çığ: 5 ölü, 8 yaralı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan '3 Temmuz' açıklaması Açıklaması Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan '3 Temmuz' açıklaması Açıklaması 03 Temmuz 2022 Trt1 Yayın Akışı 03 Temmuz 2022 Trt1 Yayın Akışı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SNK Denizcilikten eli boş dönen Taner, kendi şirketini kuruyor… - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement