Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı - Son Dakika

Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı

28.01.2021 08:56

Bursa'da devriye gezen bekçi ve polis ekipleri, yoğun kar yağışı altında ve eksi 1 derece soğuğa rağmen sokakta yatan evsiz kadını, donmaktan kurtardı. Ekipler tarafından karakola götürülen kadına çay ve simit ikram ederken battaniye ile de ısınmasını sağladı.

Merkez Osmangazi ilçesi Setbaşı Caddesi'nde gece saatlerinde devriye gezen bekçiler ve polis ekipleri, yoğun kar yağışı ve eksi 1 dereceye düşen hava sıcaklığına rağmen sokakta yatan ve evsiz olduğu öğrenilen Ayşegül Yılmazkaya'yı fark etti.

Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı

ZOR İKNA OLDU

Yardımsever ekipler, Yılmazkaya'nın yanına giderek karakola gitmeyi ve ısınmasını teklif etti. Bir süre ekiplerin bu hareketini geri çeviren Yılmazkaya, daha sonra ikna olarak ekip aracına bindirildi. Çarşı karakoluna götüren Yılmazkaya'ya burada çay ve simit ikram edildi. Ayrıca bir battaniye de verilerek ısınması sağlandı.

Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı

POLİSİN RESMİNİ ÇİZEREK TEŞEKKÜR ETTİ

Evsiz ve yalnız olduğu öğrenilen Yılmazkaya'nın resim çizmeyi çok sevdiğini öğrenen ekipler, kendisine bir kalem ve kağıt verdi. Genç kız, kendisine çay ikram eden kadın polis memurunun resmini çizerek, teşekkür etti.

Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı

SIĞINMA EVİNE GÖTÜRÜLECEK

Polis ve bekçi ekiplerinin bu hareketi büyük takdir toplarken, Ayşegül Yılmazkaya'nın kadın sığınma evine götürüleceği belirtildi.

Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR (17)
  • gökhan: devletimizin her şeye gücü yeter yeterki gerekli makamlar bilgilendirilsin yüce devletimiz sahipçıkacaktır Cevap Yaz 9 3 Yayından Kaldır
  • Geyveli yigit: Polislerin hakkı ödenir mi?Beyaz türkler nereden bilecek ki,Karni tok zenginler,sokakta kimsesiz aç insanları neteden anlıyacaklar,Köpeklere bile aciyanlar,insanlara neden bu kadar düşmanlar?? Cevap Yaz 9 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Zekai Aksallı, Bitlis'te şehit olan dostu Korgeneral Erbaş'ı anlattı: Emperyalist uşakların hedefindeki bir kaleydi Türkiye'ye Irak'ta sinsi tuzak! ABD'nin görevini NATO devralıyor, 2 bin 500 PKK'lı teröriste eğitim verilecek Sokak ortasında eski kocası tarafından öldüresiye dövülen kadının kız kardeşi: Gördüklerimden sonra kriz geçirdim Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Babasının yasağını çiğneyen Yasmin Erbil'den cesur pozlar Metropoll'den dikkat çeken Cumhurbaşkanlığı anketi! Erdoğan mı, Mansur Yavaş mı? Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu Genç kızlara parkta cinsel istismarda bulunan yaşlı adamı çevredekiler darbetti