Somali'de Ordunun Başındaki İsim Değişti - Son Dakika

Somali'de Ordunun Başındaki İsim Değişti

16.08.2018 12:03
Somali'de Ordunun Başındaki İsim Değişti, System.String[]

Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullah Fermacu, ordu, emniyet ve istihbarat kuruluşlarında önemli atamalar ve değişiklikler yaptı.

Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullah Fermacu, ordu, emniyet ve istihbarat kuruluşlarında önemli atamalar ve değişiklikler yaptı.

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, Genelkurmay Başkanlığı görevi, Tümgeneral Abdiveli Jama Gorod'dan alınarak, Tümgeneral Dahir Aden Elmi'ye tevdi edildi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın Kurmay Başkanı Fahad Yasin ise Somali Ulusal İstihbarat ve Güvenlik Ajansı Başkanlığı Yardımcılığına getirildi.

Somali Polis Teşkilatı yardımcılıklarına Said Ahmed ve Zakia Hüseyin Ahmed atandı. Zakia Hüseyin Ahmed, bu göreve getirilen ilk kadın oldu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Somali'de Ordunun Başındaki İsim Değişti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı