Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti - Son Dakika

Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti

03.12.2020 20:57
Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti, System.String[]

Son dakika: Ankara Valiliği, yeni tip koronavirüs salgını yayılımının azaltılması amacıyla organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarının çalışma saatlerinde düzenlemeye gitti. Buna göre; ilde faaliyet gösteren OSB, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarının mesai saatleri 08.00-18.00 olarak belirlendi.

Ankara Valiliği, kentteki sanayilerde mesai düzenlemesine gidildiğini açıkladı. Valilik, kentte faaliyet gösteren OSB, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarının mesai saatlerini 08.00-18.00 olarak belirlendiğini duyurdu.

GELEN TALEPLER DİKKATE ALINDI

Ankara Valiliğinin sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Vali Vasip Şahin başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulumuz, gelen talepleri de dikkate alarak ilimizde faaliyet gösteren OSB, Küçük Sanayi Siteleri ve Sanayi Kuruluşları'nın mesai saatlerini 08.00-18.00 olarak belirledi" denildi.

Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti

Son Dakika Güncel Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi