Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris'te ABD Başkanı Trump ile Görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris'te ABD Başkanı Trump ile Görüştü

4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump, yaptırım krizinin ardından ilk kez Paris'te bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron tarafından devlet, hükümet ve uluslararası kuruluş başkanları ile eşleri onuruna verilen akşam yemeğinde bir süre sohbet etti.

ERDOĞAN, MACRON'UN DAVETLİSİ OLARAK FRANSA'YA GİTTİ

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un davetlisi olarak Birinci Dünya Savaşı'nı sonlandıran Ateşkes Anlaşması'nın 100. yıl dönümü vesilesiyle düzenlenecek etkinliklere katılmak üzere Paris'te bulunan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Orsay Müzesi'ne geçti.

ERDOĞAN, RESEPSİYONA KATILDI

"Picasso Bleu et Rose" isimli serginin resepsiyonuna katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron tarafından devlet, hükümet ve uluslararası kuruluş başkanları ile eşleri onuruna verilen akşam yemeğine iştirak etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Orsay Müzesi'ne gelişlerinde Türk ve yabancı basını selamladı.

ERDOĞAN İLE TRUMP, YEMEKTE YAN YANA OTURDU

Cumhurbaşkanı Macron tarafından verilen akşam yemeğinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump yan yana oturdu. Erdoğan ile Trump bir süre sohbet etti.
Adana Büyükşehir Belediyesi Çalışanlarına 2'şer Bin Lira Promosyon Verilecek Evi Tadilatta Olduğu İçin Hastanede Kalan Başhekim Hakkında Soruşturma Açıldı

Meclis'te İntihara Kalkışan Vatandaşa 10 Bin Lira Teklif Eden AK Partili Vekil: Bütün Servetimi Harcarım Türk Online Bilet Satış Platformu Neredennereye.com Kanadalılara Satıldı