Son Dakika: Diyanet: Her hafta bir camide temsilen cuma namazı kılınacak - Son Dakika

Son Dakika: Diyanet: Her hafta bir camide temsilen cuma namazı kılınacak

Son dakika: Diyanet İşleri Başkanlığı, geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Camii'nde sadece 30 kişiyle cuma namazı kılınmasına gelen tepkilerin ardından yeni bir karar alarak her hafta ülkede bir camide temsilen cuma namazı kılınacağını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta cuma günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Camii'nde Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş,'ın 30 kişiye aralarında sosyal mesafe bırakılarak namaz kıldırmasının ardından Diyanet'ten yeni bir karar geldi. Buna göre her hafta yurdun çeşitli bir noktasındaki camide temsilen cuma namazı kılınacak.

Son Dakika

15:15 4 yaşındaki çocuğun 12'nci kattan düşme anı kamerada! İkizi de geçen yıl hayatını kaybetmiş 15:12 Erdoğan canlı yayında Bakan Dönmez'e çıkıştı: Müsaade edin de konuşmamı yapayım 14:52 Malatya'da bir kayısının üzerinde Arapça "Allah" yazısı 14:43 Polise ihbar edilen maganda, güvenlik görevlisini darp etti! O anlar güvenlik kamerasına yansıdı 14:29 ABD'de "Black Panther" isimli grup silahlanıp sokağa indi: Savaş meydanında karşımıza çıkın 13:50 Sıla'nın Karanfil şarkısına "sigara" yasağı! Klip yayından kaldırıldı 13:47 Canlı yayına girdikten 6 saniye sonra gelen feci kazada, kadın kendi ölümünü kaydetti 13:35 Altın rekor kırarken uzman isimden net mesaj: Bu dönemlerde gümüşün kazancı altından daha fazla 12:00 Son Dakika: Sağlık Bakanlığı okullarda alınması gereken önlemleri madde madde sıraladı 09:34 Trabzon'da şehrin farklı noktalarında görülen yılanlar halkı korkuya sevk etti 15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 15:25 Denizlispor Başkanı Ali Çetin, maç sonunda sahaya su şişesi fırlattı 15:24 Adıyaman'da görülen dev çekirge şaşkınlık yarattı 14:39 Asker uğurlamasında ortaya çıkan görüntüler Soylu'yu kızdırdı: Kabul edilebilir değil 11:39 Konya'da nüfusu 18 ilçe merkezinden fazla olan olan mahalleye karakol yapılması isteniyor