DİYARBAKIR - Pekcan: "Düşük faizli kredi kullanan esnaflarımızın kredisi Haziran sonuna kadar ertelendi" - Son Dakika

DİYARBAKIR - Pekcan: "Düşük faizli kredi kullanan esnaflarımızın kredisi Haziran sonuna kadar ertelendi"

04.02.2021 08:59

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın konuşması DİYARBAKIR - Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Diyarbakır Valiliğini ziyaret ederek basın açıklaması yaptı.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın konuşması DİYARBAKIR - Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Diyarbakır Valiliğini ziyaret ederek basın açıklaması yaptı. (2)

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan Polonya'dan ayrıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Polonya'dan ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye olarak bir taraftan çatışmaların diplomatik çözümle sona ermesi için çaba harcarken, diğer taraftan da... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye olarak bir taraftan çatışmaların diplomatik çözümle sona ermesi için çaba harcarken, diğer taraftan da... Zelenskiy: 'Türkiye Cumhurbaşkanı'nın Ukrayna ziyareti, böylesine güçlü bir ülkeden gelen güçlü bir destek mesajıdır' Zelenskiy: 'Türkiye Cumhurbaşkanı'nın Ukrayna ziyareti, böylesine güçlü bir ülkeden gelen güçlü bir destek mesajıdır'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel DİYARBAKIR - Pekcan: 'Düşük faizli kredi kullanan esnaflarımızın kredisi Haziran sonuna kadar ertelendi' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement