Şoför tarafından darbedildiğini iddia eden yaşlı kadının yalanını kameralar ortaya çıkardı - Son Dakika

Şoför tarafından darbedildiğini iddia eden yaşlı kadının yalanını kameralar ortaya çıkardı

04.12.2020 11:00

Pendik'te halk otobüsüne binen yaşlı kadın bir yakınının kartıyla yolculuk yapmak isteyince sürücü kurallar gereği karta el koydu. Bunun üzerine yaşlı kadın kartı geri almak için çaba harcadı. Kadın kendisini görüntüleyen vatandaşlara ise sürücü tarafından darbedildiğini söyledi. Ancak darp yalanı güvenlik kameraları izlenince ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Esenyalı Mahallesi'nde iddiaya göre, Tuzla- Cevizlibağ seferini yapan halk otobüsüne yaşlı bir kadın bindi ve yakınının ücretsiz kartıyla yolculuk yapmak istedi. Bunu fark eden sürücü ise kurallar gereği karta el koydu.

OTOBÜSTEN İNDİRİLİNCE YAPMADIĞINI BIRAKMADI

Kartının alınmasına öfkelenen yaşlı kadın, sürücü kabinindeki şoförün koluna sarıldı. Kadın ardından yol üzerinde gördüğü trafik polisine sürücüyü şikayet etti. İneceği durağa gelen yaşlı kadın daha sonra otobüsten inmemek için uzun süre kapıları tuttu. En sonunda aşağı inen kadın, bu sefer de sosyal mesafeyi umursamadan şoföre sarıldı. Otobüste bulunan bir yolcu aracın kapılarını kapattı. Bunun üzerine sürücüyü bırakan kadın bu kez otobüsün önünde bekleyerek aracın hareket etmesini engelledi.

Yaşlı kadının darp yalanını kameralar ortaya çıkardı

DARBEDİLDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Yaklaşık 40 dakika süren uğraşın ardından sürücü, otobüs seferini daha fazla aksatmamak için kadının kartını geri verdi. Otobüsten inen kadın yolda kendisini görüntüleyen bir vatandaşa şoförün kendisini darp ettiğini iddia etti ve polise şikayetçi oldu.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Olay anı çevredeki güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yaşlı kadının kartını okutarak otobüse bindiği, sürücünün kadını çağırarak usulsüz kullandığı kartı aldığı, kadının sürücünün koluna sarıldığı ve uzun süre kartı almak için beklediği, sürücünün şeffaf perdeyi tamamen kapattığı, kadının bir süre sonra yolda gördüğü trafik polisine sürücüyü şikayet ettiği görülüyor. Arından polisin sürücü ile konuştuğu, kadının şeffaf perdeyi kaldırılarak sürücünün koluna tekrar sarıldığı, ineceği durağa gelen kadının otobüs kapısını tutarak inmemek için direndiği, kapının dışında kadının sürücüye sarıldığı, yolculardan birinin aracın kapısını kapattığı, kadının otobüsün önünde beklediği ve daha sonra sürücünün kartı kadına geri verme anı da güvenlik kamerasında.

VATANDAŞLARA DARBEDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ

Öte yandan ortaya çıkan cep telefonu görüntülerinde yaşlı kadın, kendisini görüntüleyen bir vatandaşa otobüs sürücüsünün kendisini darp ettiğini söylediği görüldü.

Şoför tarafından darbedildiğini iddia eden yaşlı kadının yalanını kameralar ortaya çıkardı

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Şoför tarafından darbedildiğini iddia eden yaşlı kadının yalanını kameralar ortaya çıkardı - Son Dakika


YORUMLAR (6)
  • Mehmet Saban: Hem suçlu hem güçlü.Başkasının kartıyla kaçak yolculuk yap,yakalanınca da olay çıkar.Helal olsun şoföre. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ABDULKERİM KAYA: BU İŞLER YAŞA BAŞA BAKMIYOR. VİCDAN LAZIM VİCDAN. BİRDE GERÇEKTEN ŞİKAYETCİ OLMUŞ İSE KUL HAKKINA GİRDİ DEMEKTİR. Cevap Yaz 8 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü