Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi - Son Dakika

Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi

21.10.2020 12:17
Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi, System.String[]

Son dakika haberler... Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimiANKARA'nın Altındağ ilçesindeki mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi yapıldı.

Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi

ANKARA'nın Altındağ ilçesindeki mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi yapıldı. Altındağ Kaymakamı Cumali Atilla'nın da katıldığı denetimde esnaf, maske ve mesafe konusunda uyarıldı.

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda yurt genelinde Organize Sanayi Bölgeleri ile fabrikalara yönelik koronavirüs denetimi başlatıldı. Ankara'nın Altındağ ilçesinde de mobilya sitelerinde denetim yapıldı. Denetime Altındağ Kaymakamı Cumali Atilla ve Belediye Başkanı Asım Balcı ile polis ekipleri katıldı. Sitelerdeki mobilya atölyelerini gezen Kaymakam Atilla, vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen konusunda uyardı.

'HERKESİN KURALLARA RİAYET ETMESİ GEREKİYOR'

Denetimler sırasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, "Sayın kaymakamımızla beraber esnafımıza ve burada çalışan vatandaşlarımıza hatırlatmalarda ve ikazlarda bulunmak üzere denetime çıktık. Gerçekten de buradaki esnafımız büyük bir titizlik içinde kurallara riayet etmeye çalışıyorlar. Bu süreci en hafif şekilde atlatmak için herkesin kurallara riayet etmesi gerekiyor. Hem kendi sağlığımız hem de toplum sağlığı için tedbirlere uymamız çok önemli. Buradan bir kez daha çağrıda bulunuyoruz, lütfen kurallara uyalım uymayanları da tatlı dille ikaz edelim"dedi.

Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi
Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi
Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | Ankara'da mobilya sitelerinde koronavirüs denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de kan donduran gece! Eski eşini öldürdü, annesi ile komşusunu yaralayıp intihar etti Son Dakika: Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM'de kabul edildi İhbara giden polis ekiplerine silahlı saldırı! Olay yerine çok sayıda özel harekat sevk edildi Selçuk Bayraktar müjdeyi verdi: AKINCI TİHA'nın 3. prototipi yolda Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'tan ailesine yönelik iddialara yanıt: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındayız Juventus, Ronaldo'yu Neymar için takasda kullanmayı planlıyor Kılıçdaroğlu'ndan yeni Maliye Bakanı Elvan'a çağrı: Asgari ücret vergi dışında tutulmalı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrası dolar kuru 7.85'e kadar geriledi