Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı - Son Dakika

Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı

08.06.2020 09:49

Son dakika genel haberi: Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı Boş tramvayda zumba kamerada Zumba ve fitness eğitmeni Emine Ercandoğdu boş bulduğu tramvayda zumba yaptı.

Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı

Boş tramvayda zumba kamerada

İSTANBUL - Zumba ve fitness eğitmeni Emine Ercandoğdu boş bulduğu tramvayda zumba yaptı. Genç kadının müzik eşliğinde tramvayda dans ettiği o anlar kameraya yansıdı.

Zumba ve fitness eğitmeni Emine Ercandoğdu boş bulduğu tramvayda zumba yaptı. Geçtiğimiz günlerde çekilen görüntülerde Bağcılar'dan Kabataş'a giden tramvaya binen Ercandoğdu, tramvayı boş bulunca dans etmeye başladı. Tramvay bir yandan ilerlerken genç kadın da müzik eşliğinde dans etti. Spor salonunda öğrencileriyle dans ederken, tramvayda tek başına dans eden eğitmenin o anları kameraya yansıdı.

"Çekmiş olduğum video tam bir çılgınlıktı"

Boş tramvayda dans eden ve zumba yapmayı çok sevdiğini belirten Zumba ve fitness eğitmeni Emine Ercandoğdu, "Zumba ve fitness eğitmeniyim. Tramvayda çekmiş olduğum video tam bir çılgınlıktı. Telefonu kız arkadaşıma vererek müziği açarak beni çeker misin zumba yapacağım dedim. 'ne diyorsun sen deli misin dedi'. Zaten tramvay bomboştu birleri görür endişesine kesinlikle kapılmadan kendimi müziğe verdim ve dans ettim. Çünkü zumba benim için bir aşktır o esnada kimse binmedi. Binmiş olsa herhalde onlarla beraber devam ederdim diye düşünüyorum" dedi.

Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı
Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı
Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı
Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Son dakika haber... Boş bulduğu tramvayda zumba yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Araç sahipleri dikkat! MTV'de yapılandırma başvurusu için son gün 1 Şubat Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu