Son dakika haber | Ezineli minibüsçülerden komisyon kararına tepki - Son Dakika

Son dakika haber | Ezineli minibüsçülerden komisyon kararına tepki

18.09.2020 09:47
Son dakika haber | Ezineli minibüsçülerden komisyon kararına tepki, System.String[]

Son dakika gündem haberi... Ezineli minibüsçüler Çanakkale İl Trafik Komisyonunun aldığı karar ile ilçe minibüslerinin il merkezine girişlerine büyük çaplı kısıtlama getirilmesine tepki gösterdi.

Ezineli minibüsçüler Çanakkale İl Trafik Komisyonunun aldığı karar ile ilçe minibüslerinin il merkezine girişlerine büyük çaplı kısıtlama getirilmesine tepki gösterdi.

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca ile Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Çırkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, İl Trafik Komisyonunun aldığı karar ile ilçe minibüslerinin Troya Caddesine ve eski Otogar yönüne girişleri yasaklandığını belirtti.

Konca, alınan karar ile ilçe minibüslerinin sadece sabah 07.30-09.00 ile akşam 17.00-19.00 saatleri arasında Troya Caddesine girmelerine izin verilirken, bu saatler arasında da iniş ve binişler için ise sadece Doğalgaz Durağı, Havaalanı Durağı ve Medical Park Hastanesi Durağı olarak sınırlandırma getirildiğini hatırlatarak, vatandaşlardın mağdur olduğunu anlattı.

Çırkan ise kararın yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

"Vatandaşlarımız İl Trafik Komisyonu tarafından alınan karar sonucu özellikle sabah ve akşam yapılan saat uygulaması ile vatandaşlarımızın il merkezine girişlerine ve il merkezinden ilçelere gidişlerine büyük kısıtlama getirilmiştir. Vatandaşlarımızdan bizlere gelen şikayetlerin en başında il merkezine girişleri ve il merkezinden ilçelere gidiş için kullanılan eski duraklarının tekrar uygulamaya konulması en başta gelmektedir."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | Ezineli minibüsçülerden komisyon kararına tepki - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan: HDP'den bir randevu talebi gelmedi, gelirse görüşürüz bunda bir şey yok 40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi AK Partili Ünal: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyu yüzde 52'nin altına, AK Partinin oyu ise yüzde 40'ın altına düşmedi Anne ve babasını siyanürlü şerbet içirip öldüren gence 2 kez müebbet ve 10 yıl 10 ay hapis Sürekli ağaçlarını kesen şahsı, bahçesine kurduğu 17 bin liralık fotokapanla yakaladı Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti Sivaslı işadamı memleketine Türkiye'nin en büyük meyve bahçesini kuruyor