Son dakika haberi... Suriye'nin Azez ilçesinde bombalı terör saldırısında 3 sivil yaralandı - Son Dakika

Son dakika haberi... Suriye'nin Azez ilçesinde bombalı terör saldırısında 3 sivil yaralandı

23.08.2021 11:41
Son dakika haberi... Suriye'nin Azez ilçesinde bombalı terör saldırısında 3 sivil yaralandı

Gelen son dakika haberlerine göre Suriye'nin kuzeyindeki Azez ilçesinde, bombalı araçla düzenlenen terör saldırısında 3 sivil yaralandı.

Suriye'nin kuzeyindeki Azez ilçesinde, bombalı araçla düzenlenen terör saldırısında 3 sivil yaralandı.

Kilis ilinin karşısında Suriye topraklarında yer alan Azez ilçe merkezinde, bombalı araçla terör saldırısı düzenlendi.

Saldırı sonucu ilk belirlemelere göre 3 sivil yaralandı.

Patlamanın etkisiyle çevredeki araçlarda ve dükkanlarda zarar meydana geldi.

Olay yerinde incelemelerde bulunan yerel güvenlik güçleri, saldırının terör örgütü YPG/ PKK tarafından düzenlendiği ihtimali üzerinde duruyor.

Tel Rıfat ve Münbiç bölgelerinde işgalini sürdüren YPG/PKK, sık sık Bab, Azez, Cerablus ve Afrin bölgelerini hedef alarak terör eylemleri düzenliyor.

YORUMLAR
500
Suriye'nin kuzeyinde 15 bin 539 terörist etkisiz hale getirildi ? Suriye'nin kuzeyinde 15 bin 539 terörist etkisiz hale getirildi ? Sosyolog Doç. Dr. Adem Palabıyık: 'Suriye için bizim Kızıl Elma'mız, PYD/YPG ve PKK unsurlarının bir an evvel sınırımızdan temizlenmesidir' Sosyolog Doç. Dr. Adem Palabıyık: 'Suriye için bizim Kızıl Elma'mız, PYD/YPG ve PKK unsurlarının bir an evvel sınırımızdan temizlenmesidir' MÜNBİÇ/AYNULARAB - Terör örgütü YPG/PKK kazıdığı tünellerin içine hücreler inşa ediyor MÜNBİÇ/AYNULARAB - Terör örgütü YPG/PKK kazıdığı tünellerin içine hücreler inşa ediyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi... Suriye'nin Azez ilçesinde bombalı terör saldırısında 3 sivil yaralandı - Son Dakika


Advertisement