Son dakika haberleri... Denizli'de meydan ve parklar ile sırada beklerken sigara içmek yasaklandı - Son Dakika

Son dakika haberleri... Denizli'de meydan ve parklar ile sırada beklerken sigara içmek yasaklandı

22.10.2020 14:38
Son dakika haberleri... Denizli'de meydan ve parklar ile sırada beklerken sigara içmek yasaklandı, System.String[]

Son dakika gündem haberi... DENİZLİ'de koronavirüs vakalarında yaşanan artış üzerine Vali Ali Fuat Atik başkanlığında olağanüstü toplanan İl Pandemi Kurulu, maske takmayı engellenmesi nedeniyle meydanlar ve parklar ile girilen sıralarda sigara içilmesini yasakladı.

DENİZLİ'de koronavirüs vakalarında yaşanan artış üzerine Vali Ali Fuat Atik başkanlığında olağanüstü toplanan İl Pandemi Kurulu, maske takmayı engellenmesi nedeniyle meydanlar ve parklar ile girilen sıralarda sigara içilmesini yasakladı.

İl Pandemi Kurulu dün Denizli Valisi Ali Fuat Atik başkanlığında toplandı. İl genelinde koronavirüs vakalarında yaşanan artış nedeniyle olağanüstü gerçekleştirilen toplantıda yeni kararlar aldı. Kararlar kapsamında doğru şekilde maske kullanmayı engellemesi nedeniyle halkın yoğun olarak bulunduğu meydanlar ve parklar ile banka, PTT, noter, şehir içi toplu taşıma, durak, fatura ödeme merkezi ve ATM gibi yerlerde girilen sıralarda sigara içilmesi yasaklandı.Semt pazarlarında da sigara yasağı getirildi.  Pandemi Kurulu ayrıca, yeme-içme mekanlarında müşterilere HES kodu uygulaması getirilmesine, işletme sahiplerinin şüpheli kişileri, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesine karar verdi.


Son dakika haberleri... Denizli'de meydan ve parklar ile sırada beklerken sigara içmek yasaklandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri... Denizli'de meydan ve parklar ile sırada beklerken sigara içmek yasaklandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Morga konulan bebek, cenaze aileye teslim edileceği sırada ağlamaya başladı Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı Ermeni askerlerin kaçmaması için yalvaran Harutyunyan: Askerlerimizin kararlılığı ve azminin eşi benzeri yok Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı Zeynep Koçak, erkek takipçisinin müstehcen mesajını ifşa etti Denize düşen talihsiz adama koronavirüs nedeniyle kimse 'yardım eli' uzatmadı Yalova'da yapımı devam eden hastanede 8,5 şiddetindeki depremde dahi ameliyat yapılabilecek Avustralya'da yapılan araştırmaya göre bakımevlerindeki yaşlılar cinsel tacize uğruyor