40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi - Son Dakika

40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi

28.01.2021 13:42

Bursa'da 40 saniye süren hortum, bir otomobil ve kameriyeyi uçurdu. Bir kişinin yaralandığı, 20 iş yeri ile 14 aracın da zarar gördüğü olay anbean kameraya yansıdı.

Yıldırım ilçesinde bulunan sanayi sitesinde yaşanan 40 saniyelik hortumda bir kişi yaralanırken 20 iş yeri ve 14 araç zarar gördü.

HASAR TESPİT ÇALIŞMASI YAPILDI

Bugün sanayi sitesinde hasar tespit çalışmaları tamamlanıp yaralar sarılırken, yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, şiddetli lodos ve hortum sonucu bir otomobilin ve kameriyenin havada uçtuğu görüldü.

40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı Diyarbakır ziyaretine Kılıçdaroğlu'nun kardeşinin elindeki afiş damga vurdu: Ben de ağabeyimi HDP'den istiyorum Yunan'ı korku sardı: Türk İHA ve SİHA'ları Rusya bile durduramadı, biz ne yapacağız Masumiyet dizisiyle ilgili dikkat çeken Cem Garipoğlu detayı Seren Serengil, Sadakatsiz dizisi inadından vazgeçmedi! Yapım şirketinin cevabı bile ikna edemedi 12. kattan düşen küçük kızı, yoldan geçen kurye kurtardı Sri Lanka'da bir kız çocuğu "şeytan çıkarma" ayininde öldürüldü