Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika

Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

27.11.2022 00:19

Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında 4.4 şiddetinde deprem meydana geldi. Yerin 9 kilometre altında gerçekleşen sarsıntı, çevre illerden de hissedildi.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde korkutan bir deprem meydana geldi. Saat 23.09'da yaşanan depremin büyüklüğünü AFAD 4.4 olarak açıkladı. Deprem nedeniyle vatandaşlar panik yaşadı.

YERİN 9.9 KİLOMETRE DERİNLİĞİNDE MEYDANA GELDİ

Merkez üssü Akdeniz açıkları olan deprem yerin 9.9 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Depremin en yakın yerleşim yerine 154 kilometre yakınlıkta gerçekleştiği belirlendi.

Son dakika: Muğla'da 4.4 büyüklüğünde deprem! Sarsıntı çevre illerden de hissedildi

KANDİLLİ 4.2 OLARAK AÇIKLADI

Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.2, derinliğini ise 85 kilometre olarak açıkladı.

Son dakika: Muğla'da 4.4 büyüklüğünde deprem! Sarsıntı çevre illerden de hissedildi

"HERHANGİ BİR OLUMSUZLUK YAŞANMADI"

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirtti. Gürün, şunları söyledi: "Marmaris açıklarında meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki deprem sonrası ekiplerimizden herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı bilgisini almak bizleri rahatlattı. Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

YORUMLAR (1)
500
Uyuşturucu operasyonlarında 36 tutuklama Uyuşturucu operasyonlarında 36 tutuklama Korunan alanlarda ziyaretçi rekoru Korunan alanlarda ziyaretçi rekoru Efeler CUP Futbol Turnuvası sona erdi Efeler CUP Futbol Turnuvası sona erdi

Son Dakika Güncel Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika


Advertisement