Son dakika... Rusya'nın saldırıları altındaki Ukrayna'da halk yardımlarla yaşamlarını sürdürmeye çalışıyor - Son Dakika

Son dakika... Rusya'nın saldırıları altındaki Ukrayna'da halk yardımlarla yaşamlarını sürdürmeye çalışıyor

02.07.2022 13:23

Gelen son dakika haberlerine göre Rusya'nın, Ukrayna'ya karşı açtığı savaş devam ederken, Ukrayna'nın Donetsk Oblastı'nda bulunan Donbas kentinde halk, insani yardım merkezinde dağıtılan yardımlar için sırada bekledi.

Rusya'nın, Ukrayna'ya karşı açtığı savaş devam ederken, Ukrayna'nın Donetsk Oblastı'nda bulunan Donbas kentinde halk, insani yardım merkezinde dağıtılan yardımlar için sırada bekledi. Kentteki çatışmalarda bazı yollar ve birçok yerleşim birimi zarar gördü.

YORUMLAR
500
Rusya: Ukrayna'da toplam 3 bin 307 obüs ve havan topu yok ettik Rusya: Ukrayna'da toplam 3 bin 307 obüs ve havan topu yok ettik
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika... Rusya'nın saldırıları altındaki Ukrayna'da halk yardımlarla yaşamlarını sürdürmeye çalışıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement