Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor - Son Dakika

Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor

17.01.2021 12:57

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde minibüs şoförlüğü yağan bir şahıs, üzerinde "Bu son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'yi kendisine veren notun sahibini arıyor. Şoför paranın üzerinde yazan notu görünce duygulandığını aktardı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşayan ve Kadirli- Adana arasında çalışan bir minibüste şoför olan Yusuf Dal, minibüsle seferi bittikten sonra eve geldi. Evde o günkü hasılatı hesaplamak için kazandığı paraları sayan Yusuf Dal, 20 TL'nin üzerinde "Bu son param üzülerek harcıyorum" yazılı bir not gördü.

"GERÇEKTEN DUYGULANDIM"

Parayı bir kenara ayıran Yusuf Dal, parayı kendisine veren kişiyi bulmak için sosyal medyadan paylaşım yaptı. Çok duygulandığını belirten Dal, "Paranın üzerindeki notu görünce gerçekten duygulandım" dedi.

'Son param üzülerek harcıyorum' yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor

"ULAŞABİLİRSEM PARASINI İADE EDECEĞİM"

Dal, "Hangi müşterim bana verdi bilmiyorum. Belki de kendisi değil farklı birisi yazmıştır. Bu notun sahibine ulaşabilirsem parasını iade edeceğim. Ulaşamazsam da parayı çerçeveletip evime asacağım" ifadelerine yer verdi.

Minibüs şoförü Son param üzülerek harcıyorum yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Minibüs şoförü 'Son param üzülerek harcıyorum' yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

ABD'de "tamamen aşılanmış" kişiler için kılavuz yayınlandı! Maske ve mesafe kalkıyor Reytinglere yenik düşen İbo Show'un final yapacağı iddia edildi Rasim Öztekin'in vefatı siyaset, sanat ve iş dünyasını yasa boğdu Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yaz tatili açıklaması: Okullar 2 Temmuz'a kadar açık Baba 10 yaşındaki çocuğunu boğarak öldürdü, polisi arayıp 'Birini öldürdüm' dedi İngiltere, 90 adetlik F-35 savaş uçağı alımını iptal etti Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu Kalp krizi geçiren babasının başından ayrılmayan Pelin Öztekin'in hastane önündeki hali yürek burktu