Son Dakika Haberleri: Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, çizmeli plaj stiliyle çok konuşuldu!

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, çizmeli plaj stiliyle çok konuşuldu!

7 gün önce

Sosyetik ikoncan Süreyya Yalçın, sosyal medya hesabından paylaştığı çizmeli fotoğrafıyla gündeme geldi. Yalçın'ın bir takipçisi paylaşıma, "İkoncan olcağım diye ne çektin be." yorumunu yaptı.

Miami'de yaşayan ve yaz tatili için Bodrum'u tercih eden Süreyya Yalçın, sıra dışı plaj tarzıyla dikkat çekmeye devam etti. Eşi, Ozan Baran ile birlikte denizin ve güneşin tadını çıkaran sosyetik güzel, tatilinden kareleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

BİNLERCE YORUM YAĞDI

Daha önce özel tasarım bikini ve mayolarıyla pozlar veren Yalçın, bu defa da çizmeleriyle dikkat çekti. Bodrum'un sıcağına aldırış etmeyen Süreyya Yalçın, taşlarla süslü bikinisinin altına deri çizme giyerek teknede güneşlendi. Fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Yalçın, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, çizmeli plaj stiliyle çok konuşuldu!
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 10:21 

YORUMLAR (55)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Fenomen Aytuğ Ergen, Güven Bana programından kazandığı parayı ne yapacağını açıkladı Dünyanın en iyi 10 otelinden biri İstanbul'da Yaşlı kadınla şoförün tartışması olay oldu! "Psikolojimi bozdun teyze, geç sen kullan" Jean Claude Van Damme'ın Türkiye gelir gelmez ilk isteği şaşırttı