Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 garsondan itiraf: Mafya babası gibi davranıyordu - Son Dakika

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 garsondan itiraf: Mafya babası gibi davranıyordu

11.11.2019 12:06

Bahşişlerini alamadıkları ve mobbing gördükleri gerekçesiyle sosyetik kasap Nusret Gökçe'ye dava açan 4 garson, Nusret'in kendisini mafya babası gibi gördüğünü ve kendilerine öyle davrandığını söyledi.

Tuz serpme hareketiyle dünya çapında ünlenen sosyetik kasap Nusret Gökçe, New York'taki lokantasında çalışan 4 garsonuyla mahkemelik oldu. Dava sonrası konuşan 4 garson, Gökçe'nin özel hayatıyla ilgili kimsenin bilmediği bir detayı ortaya çıkardı.

1 MİLYON TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Ünlü işletmecinin yanında çalışan Süleyman Küçür, Onur Usluca, Yunus Delimehmet ve Batuhan Yunkuş "Bahşişlerimize el koydu, bize mobbing uyguladı, sonra da haksız yere işten çıkardı" iddiasıyla Nusret Gökçe'ye dava açmıştı. ABD mahkemesi ise Nusret Gökçe'nin 237 bin dolar yani 1 milyon 226 bin TL tazminat ödemesine karar verdi.

"GÜNDE 750 BİN TL CİRO YAPIYORDU"

Gökçe'ye dava açan 4 garson, New York Daily New Gazetesi'ne konuşarak kimsenin bilmediği bir detayı ortaya çıkardı. Çalışanlar, Gökçe hakkında şunları söyledi: "Nusret, New York'taki şubesinden günde 130 bin dolar (750 bin TL) ciro yapıyor. Bize maaş ve bahşişler olmak üzere haftalık 2 bin dolar (11 bin 500 TL) ödüyordu. Ama bunun ne kadarının bahşiş olduğunu gizliyordu. Sorduğumuzda cevap vermiyordu."

"BEN ADIM NUSRET, BEN NE DERSEM O OLUR"

"Nusret bize diktatör gibi davranıyordu. Bize 'Benim adım Nusret, ben ne dersem o olur.' diye bağırıyordu. Sürekli izlediği 'Scarface' (Yaralı Yüz) filminin etkisindeydi. Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu."

ZİRVE HIRSI YÜZÜNDEN SÜREKLİ SUÇ İŞLEYEN BİR KARAKTER

Al Pacino, 1983 yapımı Scarface'in (Yaralı Yüz) başrolünde oynamıştı. Brian DePalma'nın yönettiği filmde Al Pacino'nun oynadığı mafya babası 'Tony Montana' geldiği yerden daha yükseklere ulaşmak için iddialı, cesur girişimlerde bulunan ve zirve hırsı yüzünden sürekli suç işleyen bir karakterdir.

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 garsondan itiraf: Mafya babası gibi davranıyordu
Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 garsondan itiraf: Mafya babası gibi davranıyordu

Son Dakika Magazin Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 garsondan itiraf: Mafya babası gibi davranıyordu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (50)
  • Nusret haklı: Arkadaş Eleman milleti nankör okadar para kazanıyorsun kalkmışım adamın Muasebesini yapıyorsun hadi sende yapsana konuşması kolay işvermek öğle kolay değil amaç nusreti karalamak zannediyorum adam Türkiyenin ne güzel reklamını yapıyor meyve veren ağaçı taşlamayalım işverenlerin işi çok zor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ankara kulislerini hareketlendirecek iddia: Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan olmak istiyor Rıdvan Dilmen, G.Saray'ın İrfan Can teklifini duyurdu: 6 milyon euro ve bir oyuncu önerdiler "Estetiğim yok" diyen Defne'yi gençlik fotoğrafları yalancı çıkarttı Gece gündüz demeden sokak sokak arıyor! Genç kadın kedisini bulana 1500 TL ödül verecek "Bahçeli'ye aşı yapan hemşire darbedildi" karikatürünü gerçekmiş gibi sunan Özlem Gürses özür diledi Mahalle muhtarı, sigarayı bırakanlara bir çuval patates hediye edecek Son dakika! Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı Ebru Polat dekoltesini eleştirip kendisine "Ortalık malı" diyen takipçisine fena patladı