Son Dakika Haberleri: Spor Kasımpaşa - Atiker Konyaspor Maçının Ardından

Spor Kasımpaşa - Atiker Konyaspor Maçının Ardından

5 gün önce

Spor Kasımpaşa - Atiker Konyaspor maçının ardındanOlgucan KALKAN İSTANBUL (DHA) - Spor Toto Süper Lig'in 33'üncü haftasında Kasımpaşa ile Atiker Konyaspor 1-1 berabere kalırken, Kasımpaşa Teknik Sorumlusu İlyas Öztürk ve Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman basın mensuplarının...

Spor Kasımpaşa - Atiker Konyaspor maçının ardından

Olgucan KALKAN İSTANBUL (DHA) - Spor Toto Süper Lig'in 33'üncü haftasında Kasımpaşa ile Atiker Konyaspor 1-1 berabere kalırken, Kasımpaşa Teknik Sorumlusu İlyas Öztürk ve Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Beraberliğin kendileri adına iyi bir sonuç olduğunu dile getiren İlyas Öztürk şöyle konuştu İlk yarıda daha fazla topa sahip oldu. Üretken bir takım seyrettiniz. Yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik skor daha farklı olabilirdi. Beraberlik golünü bulduktan sonra pozisyonları ürettik fakat son vuruşları yapamadık.

KOCAMAN EN SICAK ATAKLARIN OLDUĞU DÖNEMDE GOLÜ YEDİK

Aykut Kocaman ise şu ifadeleri kullandı Yaşanan teknik direktör değişikliğinden dolayı Kasımpaşa maça yüksek enerjiyle başladı. Kasımpaşa, sıralamada daha rahat pozisyonda olduğu için prestij ve itibar maçına çıktı. Biz ise 6'ncı sıradaki yerimizi korumak istiyorduk. Son derece açık futbol oynanan, 2 takımın da kazanmaya çalıştığı bir maç oldu. Maça daha istekli başladılar. Topun kontrolünü sağladılar. Ancak daha sonra biz oyunumuzu sahaya yansıtmaya başladık. Öne geçtik. İkinci yarıda Kasımpaşa'nın baskısını artırmak isteyeceği aşikardı. İkinci golü bulmamız gerekiyordu. Ancak en sıcak atakların olduğu dönemde golü yedik. Kasımpaşa karşılaşmada bizden daha fazla pozisyona girdi. Ceza sahasına kadar çok güzel getirdiğimiz toplarda, son paslarda tercih hataları ve kalite düşüklüğü maçın skorunun beraberlik olmasına neden oldu.
Spor Kasımpaşa - Atiker Konyaspor Maçının Ardından
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 11:43 Kaynak: DHAİnşaat Çukuruna Düşen 9 Yaşındaki Çocuğun Ölümüyle İlgili Soruşturma Başlatıldı Beşiktaş'ta Şenol Güneş Dönemi Sona Eriyor Müge Anlı ile Tatlı Sert Programındaki Minik Ecrin Olayı İzleyicilerin Kanını Dondurdu! İşte YSK'nin İstanbul Kararına Karşı Çıkan 4 Üyenin Muhalefet Şerhi