Starlar Bodrum?da - Son Dakika

Starlar Bodrum?da

15.08.2015 02:03
Starlar Bodrum?da, System.String[]

Dünyaca ünlü perakende devi 'Arcadia Group'un sahibi Lord Philip Nigel Ross Green, eşi Tina Green ve ailesiyle birlikte Akdeniz turu kapsamında Bodrum'a demir attı.

Dünyaca ünlü perakende devi 'Arcadia Group'un sahibi Lord Philip Nigel Ross Green, eşi Tina Green ve ailesiyle birlikte Akdeniz turu kapsamında Bodrum'a demir attı. Yalıkavak Koyun'da duran 65 metrelik, 50 milyon pound değerindeki 'Lion Heart' adlı lüks yata; 550 bin liralık akaryakıt ve 420 bin liralık yiyecek takviyesi yapıldı. Green ve ailesi, ultra lüks yatında Grammy ödüllü şarkıcı Lieonel Richie, kızı Nicole, eski eşi Diane Aleksander ile Hollywood oyuncusu Kevin Costner ve Costner'in eşi Christine Baumgartner'i ağırladı.  Ekip daha sonra Yalıkavak Koyu'ndan ayrılarak Yunanistan'ın Leros Adası'na gitti.

Kaynak: Aksam.com.tr

Son Dakika Magazin Starlar Bodrum?da - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti