Streets Of Blood / Kanlı Sokaklar Tv'de İlk Kez - Son Dakika

Streets Of Blood / Kanlı Sokaklar Tv'de İlk Kez

17.02.2012 21:54
Streets Of Blood / Kanlı Sokaklar Tv'de İlk Kez

, System.String[]

SinemaTV HD'de D-Smart 7.inci kanalda ve Teledünya 9'ncu kanalda izleyebilirsiniz.

Tür: Suç, Gerilim, Dram

Yönetmen: Charles Winkler

Yapım: 2009

Oyuncular: Val Kilmer, 50 Cent, Sharon Stone, Michael Biehn

Katrina Kasırgası New Orleans'ı yerlebir etmiştir. Dedektif Andy Devereaux'nun (Val Kilmer) partneri de kasırga sonrası ölü bulunur. Devereaux artık yeni partneri Stan (50 Cent) ile birlikte çalışmaktadır.

Araştırmaları sonucunda bunun basit bir ölüm değil, cinayet olabileceğinden şüphe duymaya başlar. Bu arada gizli bir ajanın öldürülmesi, olayları daha da karmaşık bir hale sokar. Soruşturma derinleştikçe New Orleans Polis Departmanı'ndaki yozlaşma su yüzüne çıkacaktır.

Katrina Kasırgası'nın yerlebir ettiği bir şehir

New Orleans sokakları

Ölü bulunan bir polis memuru

Şüpheli ölümler

Hiçbir şey göründüğü gibi değil

Yayın Saati:21:00

Yayın Tarihi:23 Şubat Perşembe

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Streets Of Blood / Kanlı Sokaklar Tv'de İlk Kez - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor