Sultangazi'de Ses Bombası Patladı - Son Dakika

Sultangazi'de Ses Bombası Patladı

15.02.2012 17:16
Sultangazi'de Ses Bombası Patladı

Sultangazi'de bir marketin önünde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından konulan ses bombası patladı.

Sultangazi'de bir marketin önünde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından konulan ses bombası patladı. Patlamada yaralanan olmazken, markette maddi hasar meydana geldi.

Haber-Kamera. İbrahim AKTÜRK/İstanbul-DHA

Sultangazi Cebeci Mahallesi 2480 Sokak üzerinde bulunan bir marketin önüne kimliği belirsiz kişilerce ses bombası bırakıldı. Öğlen saatlerinde meydana gelen patlamada yaralanan olmadı. Patlamanın etkisiyle marketin camı kırılırken, polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. Bir görgü tanığı, 'Çocuğumu okul çıkışı okuldan almaya gittim. Markete yaklaşmıştık. Tam bu sırada büyük bir patlama duyduk. Çocuğuma siper oldum. Çok korktuk" dedi. Polis, ses bombasını bırakan kişi veya kişilerin yakalanması için çevrede çalışma başlattı.

Kaynak: DHA
Görüntüler İstanbul Fatih'ten! Ramazan için dağıtılan kumanyaya yoğun talep izdihama yol açtı Görüntüler İstanbul Fatih'ten! Ramazan için dağıtılan kumanyaya yoğun talep izdihama yol açtı Üsküdar'daki Valide-i Cedid Camisi'ne mahya asıldı Üsküdar'daki Valide-i Cedid Camisi'ne mahya asıldı TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

Son Dakika Güncel Sultangazi'de Ses Bombası Patladı - Son Dakika


Advertisement