Suriyelilere Saldıranlar Mobese ve Sosyal Medya Paylaşımlarından Tespit Edilecek - Son Dakika

Suriyelilere Saldıranlar Mobese ve Sosyal Medya Paylaşımlarından Tespit Edilecek

16.06.2017 15:04
Suriyelilere Saldıranlar Mobese ve Sosyal Medya Paylaşımlarından Tespit Edilecek, System.String[]

SAKARYA'nın Hendek İlçesi'nde dün gece çıkan olaylarda yaralanan 10 Suriyeli, hastanedeki tedavilerinin ardından bu sabah taburcu edildi.

SAKARYA'nın Hendek İlçesi'nde dün gece çıkan olaylarda yaralanan 10 Suriyeli, hastanedeki tedavilerinin ardından bu sabah taburcu edildi. Polis 2 kişiyi gözaltına alırken, olaylara katılanları Mobese görüntüleri ve sosyal medya paylaşımlarından tespite çalışıyor.

Hendek İlçesi'nde dün gündüz bir fabrikada bölüm sorumlusuyla kavga eden Suriyeli işçinin, yakınlarıyla birlikte gelip işçilerin bulunduğu servise taş ve sopalarla saldırdığı olayın ardından, akşam da ilçe merkezinde toplanan yüzlerce kişinin, yoldan geçen 6 Suriyeli sığınmacıyı sokak ortasında dövdükten sonra Suriyeli ailelerin kaldığı 3 eve de zorla girip evdekilere saldırdı.

Yaklaşık 150 kişilik kalabalığın katıldığı olaylar güçlükle engelleyen polis, Suriyelilerin kaldığı evlerde sabah saatlerine kadar güvenlik önlemini sürdürdü. 10 SURİYELİ YARALANDI

Çıkan olaylarda yaralanan Suriye uyruklu 10 kişi de Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastaneye getirilen Mahmut Al Muhlif (27), Tarım Muhammet Matat (19), Hasan İbrahim Al Selam (23), Abdulkadir Seyyid Ali (19), Sami Assammir (23), Kahtein Adnan Suid (25), Ahmet Adnan Seyyid (20), Abdullah Müslih Abdül (22), Hamit İbrahim Suud (21) ve Muhammet Ayvad(30) tedavilerinin tamamlanmasının ardından bu sabah taburcu edildi.

MOBESE VE SOSYAL PAYLAŞIMLAR İNCELENİYOR

Sosyal medya üzerinden haberleşerek toplanan grubun gerçekleştirdiği olaylara karıştıkları belirlenen Recep D. ile Muhammet M.E. gözaltına alındı. Polis olaylara katılan diğer kişileri belirlemek için hem Mobese görüntülerini, hem de sosyal medya paylaşımlarını incelemeye aldı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Suriyelilere Saldıranlar Mobese ve Sosyal Medya Paylaşımlarından Tespit Edilecek - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi
Advertisement