Son Dakika Haberleri: Taff Yapımı 'Ay Lav Yu Tuu' Vizyon İçin Gün Sayıyor!

Taff Yapımı 'Ay Lav Yu Tuu' Vizyon İçin Gün Sayıyor!

2 yıl önce

Kamera önündeki görevlerini büyük bir disiplinle yerine getiren Mardin yöre halkı, kamera arkasındaysa film ekibine büyük bir misafirperverlik gösterdi.

Taff Yapımı 'Ay Lav Yu Tuu' Vizyon İçin Gün Sayıyor!, System.String[]

Kendi yörelerinde oynadıkları sinema filminden bir hayli memnun olan köy halkı, set esnasında verilen ufak rolleri bile oynarken, disipilini bir an olsun elden bırakmadı.

SERMİYAN MİDYAT MARDİN'E GİDİYOR!

Sermiyan Midyat ve film ekibi 20 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek İstanbul galasının ardından, çekimlerin büyük bir bölümünün gerçekleştiği Mardin'e gidiyor! Midyat, 23 Eylül Cumartesi günü, 21:00'da Mardin AVM Cinemaximum Sinemaları'nda Mardinli sinemaseverler ile buluşacak!

Senaristliğini ve yönetmenliğini, Sermiyan Midyat'ın yaptığı filmin zengin oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Gizem Karaca, Bora Akkaş, Kevork Malikyan, Josh Folan, Natalie Burn, Barry Corbin ve Ayşenil Şamlıoğlu ve Steve Guttenberg var.

Sinema salonlarına kahkaha taşıyacak romantik film 'Ay Lav Yu Tuu' 22 Eylül'de vizyonda!

Haber Yayın Tarihi: 18.09.2017 10:54 Kaynak: Bültenler"Beni taciz etti" deyip başına odunla vurup öldürdü, cesedi de tavana astı Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! Taşla yaraladığı yılan ısırdı, hayati tehlikesi var