Taksim'de öldüresiye dövülen genç kadının yüzü adeta tanınmaz hale geldi! Dakikalarca süren dayak saniye saniye kaydedildi - Son Dakika

Taksim'de öldüresiye dövülen genç kadının yüzü adeta tanınmaz hale geldi! Dakikalarca süren dayak saniye saniye kaydedildi

28.11.2021 11:46

Taksim'de 24 yaşındaki genç kadın, tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiği eğlence mekanında yabancı uyruklu şahsın saldırısına uğramıştı. Öldüresiye darp edilen genç kadının yüzü tanınamaz hale gelirken, sol kısmı da felç oldu. Yaşadıklarına isyan eden genç kadın, ''Kafatasımın her tarafından kırıklar var. Doktorlar, 'ameliyata girersek elimde kalırsın' diyor" ifadelerini kullandı. Diğer taraftan dakikalarca süren dayağın görüntüleri ortaya çıktı.

Beyoğlu Taksim'de meydana gelen olayda aşçılık yapan 24 yaşındaki Zehra Meraklı, ablası Büşra Meraklı'nın nişan töreni sonrası kutlama yapmak için akşam saatlerinde yakınlarıyla birlikte bir restorana gitti. Yemek sonrası genç kadın tuvaleti kullanmak için bir eğlence mekanına girdi.

YABANCI UYRUKLU ŞAHIS ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ

Eğlence mekanından çıkacağı esnada Meraklı'ya arkasından yaklaşan yabancı uyruklu bir şahıs, yere yatırdığı genç kadını defalarca yumruk ve tekme atarak öldüresiye dövdü. Dakikalarca süren dayağın ardından şahıs, kadının ablası ve çevredekilerin araya girmesi sonrası olay yerinden kaçtı.

Taksim'de genç kızı felç eden öldüresiye dayak kamerada

O ANLARIN GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Genç kadının öldüresiye dövüldüğü o dehşet anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, genç kadının mekandan çıktığı sırada arkasından gelen şahsın çekerek yere düşürdüğü ve defalarca tekme, yumruklarla saldırdığı görüldü.

Taksim'de genç kızı felç eden öldüresiye dayak kamerada

GENÇ KADININ YÜZÜ TANINAMAZ HALE GELDİ

Olayın ardından yüzü tanınmaz hale gelen Zehra Meraklı, yakınları tarafından bilinci kapalı bir şekilde Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Genç kadının burada kafa travması geçirdiği belirlendi. Sinirlerinin zedelenmesi nedeniyle yüzünün sol tarafı kısmi felç olan genç kadın, 2 günlük tedavisinin ardından hastaneden taburcu edildi. Genç kadın olayla ilgili kendisine saldıran şahıstan şikayetçi oldu.

Taksim'de genç kızı felç eden öldüresiye dayak kamerada

''YÜZÜMÜN SOL KISMI FELÇ OLDU, SÜREKLİ HASTANELERDEYİM''

Olayla ilgili konuşan Zehra Meraklı, "Bundan 1 ay önce ailece ablamla eniştemin nişanından sonra bir mekanın çıkışında hiç tanımadığım yabancı uyruklu biri tarafından saldırıya uğradım. Arka taraftan enseme bir darbe geliyor ve ben o darbe sonucu düşüp bayılıyorum. Ailem ne oldu bitti derken beni yerde kanlar içinde buluyor. O an beyin kanaması geçiriyorum ve hastaneye kaldırıyorlar. Bir süre hastanede yattım. Olayın üzerinden 1 ay geçti ve yüzümün sol tarafında felç, sağ tarafında kısmi kırıklar ve üst çenemde yamukluk var. Sürekli hastanelerdeyim" dedi.

Taksim'de genç kızı felç eden öldüresiye dayak kamerada

''DOKTOR 'AMELİYATA GİRERSEK ELİMDE KALIRSIN' DİYOR''

Meraklı, "Şahsın ismi, cismi, kimdir nedir bilmem, yolda görsem tanımam, çünkü zaten arkamdan vuruyor. Tanımıyorum ve bir sebebi de yok. Belki bir bakışma gibi bir şey olsa içim soğur ama hiçbir neden yok. Geliyor arkamdan vuruyor, yere düştükten sonra yerde tekmeliyor ve beyin kanaması geçirene kadar devam ediyor. Kafatasımın her tarafında kırıklar var. Hangi hastaneye, hangi doktora gitsem elimde kalıyor. Ameliyat günüm belli, sıram geliyor sonra doktor geliyor ameliyatın iptal diyor. Neden hocam diyorum, 'Ameliyata girersek elimde kalırsın' diyor. Acil diyorlar yatıyorum sonra çıkışım oluyor, sonuç yok. Sonra başka bir hastaneye gidiyorum, 'Biz bu bölümde üç doktoruz, üçümüz de istifa ettik seninle ilgilenemem' diyor. Sürekli başka hastanelere gidiyorum. 1 aydır bu şekilde devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Taksim'de genç kızı felç eden öldüresiye dayak kamerada

YAŞADIKLARINA İSYAN ETTİ

"Ben 24 yaşındayım, normal hayatıma dönmeye çalışıyorum" diyen Meraklı, "Kalıcı izlerim olur mu olmaz mı bilemiyorum. Normal hayata dönemiyorum, psikolojik olarak da çöktüm, bedenen de çöktüm. Nereye elimi uzatsam elimde kalıyor. Gerçekten psikolojik ve mental olarak çok yoruldum. Ailem benden daha perişan durumda. Bu olayın olduğu akşam bir abla için çok zor. Kan içindeyim ve kafamda kurşun yarası mı var ne oldu bunun sebebini arıyorlar. Bir aile için çok zor, olayı sindiremiyoruz. Ben kendime geldiğimde saat 08.30 falandı. Şuurum yerine geldiğinde ben işe gideceğim diye gözümü açtım. Aşçıyım ve işimi de severek yapıyorum. Gözümü açtım saat 8 buçuk ve hastanedeyim, yüzüm gözüm şişlik içinde, kırıklarım ve ağrılarım var. Sonra yavaş yavaş dank etti. 1 aydır evde yatıyorum sürekli, ev ve hastane arası gidip geliyorum. Kendi imkanlarımla ne varsa yapmaya çalışıyorum" diye konuştu.

Taksim'de genç kızı felç eden öldüresiye dayak kamerada
YORUMLAR
500

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Taksim'de öldüresiye dövülen genç kadının yüzü adeta tanınmaz hale geldi! Dakikalarca süren dayak saniye saniye kaydedildi - Son Dakika


Advertisement