İstanbul'un göbeğinde değnekçi işgali! Oturduğu yerden para topladı - Son Dakika

İstanbul'un göbeğinde değnekçi işgali! Oturduğu yerden para topladı

Taksim'de sokağa araçlarını park eden vatandaşlardan para toplayan değnekçilerin işgali devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir kişinin park ücreti nedeniyle değnekçi tarafından bıçaklanmasının ardından hiçbir şeyin değişmediğini gösteren anlar saniye saniye kaydedildi.

Taksim'de geçtiğimiz günlerde bir vatandaşın park ücreti nedeniyle değnekçi tarafından bıçaklanması olayının yaşanmasına rağmen değnekçilerin işgali devam ediyor. Belediyeye ait yol üstü parkları mesken edinen değnekçiler araçlarını park eden vatandaşlardan ücret alırken görüntülendi.

BIÇAKLANMA OLAYI YAŞANMIŞTI

Beyoğlu Taksim'de geçtiğimiz günlerde yol üstüne aracını park eden Volkan Hacısüleymanoğlu, park ücreti isteyen değnekçi ile aralarında çıkan kavga sonucu bıçaklanmıştı. Olay sonrası Hacısüleymanoğlu'nun hastaneye kaldırılmış, Beyoğlu polisi tarafından kısa sürede yakalanan zanlı ise tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

ANBEAN GÖRÜNTÜLENDİ

Olayın ardından yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı olan Taksim ve çevresindeki belediyeye ait park yerlerinde değnekçi işgali devam ediyor. Değnekçilerin aracını park eden vatandaşlardan para talep etmesi ve ücret alması İHA kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

İstanbul'un göbeğinde değnekçi işgali! Oturduğu yerden para topladı

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 09:37 - Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İstanbul'un göbeğinde değnekçi işgali! Oturduğu yerden para topladı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • ÖzkaN: Sizler çok ahlaksız kişilersiniz şimdiye kadar herker at koşturdu adamı çalıştırmıyorlar çalıştırmıyorlar yapmaya çalışıyor ona da köstek oluyorsunuz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hastanede maskesiz ve eldivensiz koronavirüs testi yapan personele soruşturma Komşular arasında çıkan "Gürültü yaptın" tartışmasında kan döküldü Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Benzin ve motorine büyük zam geldi Seyyar satıcılar ile zabıtalar arasında çıkan arbedede ortalık kan gölüne döndü ABD'de TikTok ve WeChat 20 Eylül'den itibaren yasaklanacak Popstar Mehtap yıllar sonra itiraf etti: Abim dediğim kişi beni elledi Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Sevgilisinin başına silah dayayıp ölümle tehdit eden magandayı polis etkisiz hale getirdi