ŞANLIURFA - Kirişci: "Stratejik ürün bizim olmazsa olmazımız" - Son Dakika

ŞANLIURFA - Kirişci: "Stratejik ürün bizim olmazsa olmazımız"

03.10.2022 19:22

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması ŞANLIURFA - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Şanlıurfa'da tarım sektörü temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması ŞANLIURFA - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Şanlıurfa'da tarım sektörü temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda konuştu. (1)

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bakan Kirişci'den barınak açıklaması Bakan Kirişci'den barınak açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'den hayvan barınağı açıklaması: Yerel yönetimlere ormanlık alanlardan yer tahsis ederek bu sorunu çözeceğiz Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'den hayvan barınağı açıklaması: Yerel yönetimlere ormanlık alanlardan yer tahsis ederek bu sorunu çözeceğiz AKILLI OTOMASYON SULAMA SİSTEMİ'Nİ YERİNDE İNCELEDİ AKILLI OTOMASYON SULAMA SİSTEMİ'Nİ YERİNDE İNCELEDİ

Son Dakika Güncel ŞANLIURFA - Kirişci: 'Stratejik ürün bizim olmazsa olmazımız' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement