Tarsus Huzurevinde Yılbaşı Kutlaması - Son Dakika

Tarsus Huzurevinde Yılbaşı Kutlaması

01.01.2012 10:40
Tarsus Huzurevinde Yılbaşı Kutlaması, System.String[]

Medical Park Tarsus Hastanesi'nce Tarsus Huzurevinde yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi.

Medical Park Tarsus Hastanesi'nce Tarsus Huzurevinde yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi.

Hastaneden yapılan yazılı açıklamaya göre, huzurevi sakinleri, yeni yılı Medical Park Tarsus Hastanesi Kurumsal Pazarlama sorumlusu Kadriye Düzgider ve ekibiyle birlikte kutladı.

Huzurevi Müdürü Belgin Ok, 9'u kadın 46 yaşlının bulunduğu huzurevinde, farklı il ve meslek gruplarından değişik yaşam deneyimlerine sahip insanların bir arada yaşadığını kaydetti.

Zor ama keyifli bir iş yaptıklarını ifade eden Ok, şunları kaydetti:

"Her yaşlı ayrı bir dünya. Hepsinden öğreneceğimiz şeyler var. Onları mutlu etmeye çalışıyoruz. Gezi ve eğlenceler düzenliyoruz. Aileleriyle iletişim halindeyiz. Akrabaları ve arkadaşları ziyaretlerine geliyor. Her yaşın kendine özgü güzellikleri var. Önemli olan zamanı iyi değerlendirebilmek ve kullanabilmektir."

- AK Parti'den kutlama etkinliği-

Huzurevinde kalanlar için Ak Parti Tarsus İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları da etkinlik düzenledi.

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, AK Parti Tarsus İlçe Başkanı Hakkı Meniz, Gençlik Kolları Başkanı Haydar Aratekin ile çok sayıda partili yaşlıları ziyaret ederek, birlikte eğlendiler.

Uzun ve beraberindekiler huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek, yeni yıllarını kutladı.

Huzurevi sakinlerinin sevinçlerine ortak olmak ve yaşam sevinçlerini paylaşmak için ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Uzun, yaşlılara çeşitli hediyeler verdi.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tarsus Huzurevinde Yılbaşı Kutlaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti