KAHRAMANMARAŞ - TBMM Başkanı Şentop, Elbistan Belediyesini ziyaret etti - Son Dakika

KAHRAMANMARAŞ - TBMM Başkanı Şentop, Elbistan Belediyesini ziyaret etti

21.08.2021 20:03

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kahramanmaraş'ta Elbistan Belediyesine ziyarette bulundu.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kahramanmaraş'ta Elbistan Belediyesine ziyarette bulundu.

Şentop, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'den ilçedeki yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Yaklaşık 35 yıl önce ilçede bulunduğunu belirten Şentop, "Biraz onun hatıralarını yad etmek için gelmeyi arzu ediyorduk. Birçok tanıdığımız, dostumuz, arkadaşlarımız var ama bugüne nasip oldu gelmek. İlçe olarak, çok büyümüş, çok gelişmiş, nüfusu artmış. Güzel sevdiğimiz bir yer, burada bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyorum." diye konuştu.

Şentop'a TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Milletvekili İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Ahmet Özdemir, Habibe Öçal ve AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel eşlik etti.

Daha sonra kırsal Karahasanuşağı ve Kantarma mahallelerini ziyaret eden Şentop, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Kahramanmaraş'ta otomobilin traktör römorkuna çarpması sonucu 4 kişi yaralandı Kahramanmaraş'ta otomobilin traktör römorkuna çarpması sonucu 4 kişi yaralandı Mezun olduktan 43 yıl sonra tekrar buluştular Mezun olduktan 43 yıl sonra tekrar buluştular Otomobil ile sepetli motosiklet çarpıştı: 2 yaralı Otomobil ile sepetli motosiklet çarpıştı: 2 yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel KAHRAMANMARAŞ - TBMM Başkanı Şentop, Elbistan Belediyesini ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement