Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor! - Son Dakika

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor!

22.06.2021 14:35

Twitch Rivals etkinliği hakkındaki tüm detaylar, geçtiğimiz günlerde Riot Games tarafından açıklandı. Twitch Türkiye'nin önde gelen isimlerinden Kemal Can "Kendine Müzisyen" Parlak Twitch Rivals'da, Türkiye'yi temsil ediyor. Kendine Müzisyen'in League of Legends, Teamfight Tactics ve VALORANT'ta ülkemizi temsil edecek kadroları belli oldu. Wtcn, Elwind, PankyLol gibi isimlerin de yer aldığı canlı yayını, Kendine Müzisyen Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

Twitch yayıncılarının mücadele edeceği Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble etkinliği bugün itibarıyla başlangıç yaptı. İki gün boyunca sürecek olan etkinlikte Türkiye'yi temsilen Kendine Müzisyen katıldı.

Twitch yayıncılarının katıldığı etkinlikte 10 takım, 3 farklı oyunda her ânı heyecan dolu mücadelelere imza atacak. Etkinlik kapmasında karşılaşmaların gerçekleşeceği oyunlar; League of Legends, Teamfight Tactics ve VALORANT olacak.

TEAM KENDİNE MÜZİSYEN, TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK

Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble etkinliği bu yıl Avrupa çapında düzenleniyor. Her ülkeden bir Twitch yayıncısının kaptan olarak seçildi ve takımlarını oluşturdu. Türkiye temsilen seçilen isim ise Twitch'in önde gelen ismi Kemal Can "Kendine Müzisyen" Parlak oldu.

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor!

Twitch Rivals x Summer Rumble'da kaptanlık yapacak diğer yayıncılar ise; AverageJonas, Terenas, Kameto, Vlesk, KendineMüzisyen, Silv4n, etaCarinae_, RossBoomSocks, XNAPCYZ ve CoolifeGame.

Kendine Müzisyen takım kadrolarını, League of Legends için 5, Teamfight Tactics için 4 ve VALORANT için 5 farklı içerik üretisi, aynı zamanda eski profesyonel oyuncudan oluşturdu.

Bugün saat 14:00 itibarıyla başlayan Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble etkinliğini canlı olarak buradan takip edebilirsiniz.

TEAM KENDİNE MÜZİSYEN LOL TAKIMI

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor!

TEAM KENDİNE MÜZİSYEN TFT TAKIMI

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor!

TEAM KENDİNE MÜZİSYEN VALORANT TAKIMI

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor!

Kendine Müzisyen Twitch kanalı üzerinden canlı yayınlanan nefes kesici mücadeleleri buradan takip edebilirsiniz.

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor!

Son Dakika Gamegar Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals'da ülkemizi temsil ediyor! - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yangınların 8. gününde listeye Balıkesir de dahil oldu! İşte il il son durum 08:05 Yangınların 8. gününde listeye Balıkesir de dahil oldu! İşte il il son durum Aydın'daki yangının söndürülmesine destek için bölgeye giden komutan keçileri yanmaktan son anda kurtardı 07:37 Aydın'daki yangının söndürülmesine destek için bölgeye giden komutan keçileri yanmaktan son anda kurtardı Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek 00:55 Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek
Oyuncu Alperen Duymaz kendisine yazılan 23:50 Oyuncu Alperen Duymaz kendisine yazılan "vatan haini" yorumuna sessiz kalamadı 15 Temmuz'da gözünü kaybeden gazi Fatih Orhan 3 kişinin bıçaklı saldırısında can verdi 22:53 15 Temmuz'da gözünü kaybeden gazi Fatih Orhan 3 kişinin bıçaklı saldırısında can verdi Son Dakika: Bakan Soylu'dan 21:38 Son Dakika: Bakan Soylu'dan "bomba ile yangın çıkarıldı" iddiasına yanıt: Tamamen provokasyon
Son Dakika: Manavgat yangınıyla ilgili 16 yaşındaki şüpheli tutuklandı 19:47 Son Dakika: Manavgat yangınıyla ilgili 16 yaşındaki şüpheli tutuklandı Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe'den ağızları açık bırakacak itiraf: Yıllar önce bir kızla ilişkim oldu 18:11 Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe'den ağızları açık bırakacak itiraf: Yıllar önce bir kızla ilişkim oldu
Advertisement