Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Öğrenciler 15 Temmuz'u Sahneledi

Tekirdağ'da Öğrenciler 15 Temmuz'u Sahneledi

8 gün önce

Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanlığı ile Çerkezköy şubesinin ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz hain darbe girişiminin anlatıldığı "Bir Diriliş Destanı" isimli oyun ilgiyle izlendi.

Tekirdağ'da Öğrenciler 15 Temmuz'u Sahneledi, System.String[]
Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanlığı ile Çerkezköy şubesinin ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz hain darbe girişiminin anlatıldığı "Bir Diriliş Destanı" isimli oyun ilgiyle izlendi.

Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu'nda Tekirdağ Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencileri tarafından sahnelenen ve FETÖ hain terör örgütünün yapılanmasını ve bu yapılanmanın 15 Temmuz günü hain darbe girişimine kalkışmasını konu alan oyun yaklaşık 45 dakika sürdü.

İlgiyle izlenen oyunun bitişi ile beraber tüm davetliler öğrencileri uzun süre alkışladı.

Oyun sonrası konuşan Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanı Ferruh Topuz, oyunu sahneleyen öğrencileri tebrik etti.

Oyunun önümüzdeki günlerde Kapaklı ve Saray ilçelerinde de oyunun sahneleneceğini ifade eden Topuz, emeği geçen herkese teşekkür etti.İçişleri Bakanı Soylu'nun Yaptığı Resim, Yardım Gecesinde 500 Bin Liraya Satıldı Yüksekova'da Korkutan Patlama! Güvenlik Güçleri Alarma Geçti, Operasyon Başlatıldı

Zeytin Dalı Harekatı Kapsamında Sınıra Yeni Tank Sevkiyatı TSK, "Sivilleri Vuruyorlar" Yalanını Yayınladığı Yeni Video ile Çürüttü