Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı - Son Dakika

Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı

21.02.2017 19:33

(TEKİRDAĞ-HD) Tekirdağ şehidini son yolculuğuna uğurladıTEKİRDAĞ (İHA) - Fırat Kalkanı Operasyonu'nda şehit olan Komando Piyade Üstçavuş Yunus İşcan memleketi Tekirdağ'da ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

(TEKİRDAĞ-HD) Tekirdağ şehidini son yolculuğuna uğurladı

TEKİRDAĞ (İHA) - Fırat Kalkanı Operasyonu'nda şehit olan Komando Piyade Üstçavuş Yunus İşcan memleketi Tekirdağ'da ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Şehidin baba ocağı, Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesi Şalgamlı Mahallesi'nde düzenlenen cenaze törenine, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, 2. Kolordu Komutanı Tümgeneral İzzet Çetingöz, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile milletvekilleri, kaymakamlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehidin Çorlu Havaalanı'ndan helikopterle alınan cenazesi, Şalgamlı Mahallesi'ne getirildi. Daha sonra helallik almak için baba ocağına götürülen Türk Bayrağına sarılı şehit cenazesi, ailesinden helallik alınmasından sonra köy meydanında cenaze namazının kılınacağı alana getirildi. Burada tabuta sarılan şehidin eşi Hafife Özden İşcan, "Aşkım seni çok seviyorum, seni Allah'a emanet ediyorum, oğlumuzda bana emanet merak etme, sen rahat uyu" diyerek duygularını ifade etti.

Tekirdağ Müftüsü İsmail İpek'in cenaze namazını kıldırmasının ardından, Şehit Komando Piyade Üstçavuş Yunus İşcan'ın naaşı, top arabasına konularak merasim mangası eşliğinde mahalle kabristanına götürülerek toprağa verildi.

Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı
Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı
Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı
Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Tekirdağ-Hd) Tekirdağ Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu