The Big Chill Filmi - Son Dakika

The Big Chill Filmi

13.09.2014 12:33
The Big Chill Filmi, System.String[]

The Big Chill filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. The Big Chill filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Big Chill Tom Berenger, Glenn Close, Jeff Goldblum, William Hurt, Kevin Kline, Mary Kay Place, Meg Tilly ve JoBeth Williams oynadığı Lawrence Kasdan yönettiği 1983 Amerikan dramedy .Bundan 15 yıl önce bir arkadaşının ölümü nedeniyle sonra yeniden birleştirecek olan bebek Boomer kolej bir grup arkadaşıyla ilgili. Kevin Costner, ancak ölü karakter Alex olarak dökme olarak yüzünü gösteren sahnelerin hepsi kesilmiştir.

Yönetmen:

Senaryo:

Oyuncular:

Filmin Türü: Drama, Komedi, Müzikal,

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1983

Yapım Ülkesi: ABD

Dağıtıcı Firma: 0

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema The Big Chill Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Merih Demiral, sakatlığı nedeniyle 10 gün sahalardan uzak kalacak Alkol tanıtımı yapan Şef Somer Sivrioğlu'na tepki yağdı Hırsızlık yapmak için girdikleri sahada bir şey bulamayınca seyyar merdiveni çaldılar Borsa günün ilk yarısında tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü Son Dakika! Devletin gizli belgelerini ifşa ettiği gerekçesiyle yargılanan gazeteci Mehmet Baransu'ya 17 yıl 1 ay hapis cezası Kayınvalidesi ve kayınbiraderini öldüren cani damat: Eşimi ve çocuğumu göstermedikleri için yaptım Dağlık Karabağ'da çarpışan baba oğul; yıllar sonra köylerine kavuşup toprağı öptü, atalarının mezarını ziyaret etti Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 liralık zam göründü