The Negotiator Filmi - Son Dakika

The Negotiator Filmi

16.10.2014 16:24
The Negotiator Filmi, System.String[]

The Negotiator filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. The Negotiator filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir rehine kurtarma uzmanı olan Danny Roman hiçbir suç işlememesine rağmen polis tarafından ele geçirilmeye çalışılmaktadır. İspatlamaya çabalıyor olsa da, bir türlü suçsuzluğunu kanıtlayamamaktadır. Tek çaresi bir şekilde insanların onu dinlemesini sağlamaktadır. Bu nedenle Danny birilerini rehin almak durumundadır. Meslektaşı olan polis Chris Sabian'la görüşmek ister. Sabian, kendini her türlü sonuca gebe olan bir düşünsel çatışmanın ortasında bulur. Samuel L. Jackson, Kevin Spacey ve David Morse gibi oyuncuların başrollerinde boy gösterdiği The Negotiator'ın yönetmenliğini ise The Italian Job ve Law Abiding Citizen gibi lerle de tanınan F. Gary Gray üstleniyor.

Yönetmen: F. Gary Gray

Senaryo: Kevin Fox, James DeMonaco

Oyuncular: John Spencer, Ron Rifkin, David Morse, Kevin Spacey, Samuel L. Jackson

Filmin Türü: Aksiyon, Suç, Drama,

Orijinal Adı: Arabulucu

Yapımcı Firma: Regency Enterprises

Yapım Yılı: 1998

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 29.07.1998

The Negotiator Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema The Negotiator Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, korona tedavisi gören sağlık çalışanının görüntüsünü paylaşıp vatandaşları uyardı Son Dakika! AVM, market ve berberler kapandı, restoran ve kafeler ise sadece paket servis yapacak Dünya Sağlık Örgütü, Türkiye'de de koronavirüs hastalarında kullanılan Remdesivir ilacını askıya aldı Gülsüm'ü öldürdüğünü itiraf eden sevgili ifadesinde çark etti: Cinsel ilişki sırasında öldü TIR'la çarpışan hafif ticari aracın sürücüsü öldü, ağabeyi gözyaşlarına boğuldu Maket trafik polisine pompalı tüfekle ateş açtılar, kalemle sakal ve bıyık çizdiler Rüzgara kapılan Türk paraşütçü, Lübnan kıyılarına zorunlu iniş yaptı Pes dedirten olay! Gündüz vakti otobanda arabalarını yol kenarına çekip ilişkiye girdiler