THY, olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı uçuşlarını iptal etti - Son Dakika

THY, olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı uçuşlarını iptal etti

21.01.2022 19:29

Türk Hava Yolları, olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı uçuşlarının iptal edildiğini belirterek yolculara seyahat öncesi uçuşlarının durumunu kontrol etmeleri uyarısında bulundu.

Türk Hava Yolları(THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, İstanbul'da bu geceden itibaren etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle bazı uçuşların tedbir amaçlı iptal edildiğini duyurdu.

"SEYAHATLERİNİZİN DURUMUNU KONTROL EDİN"

Yahya Üstün sosyal paylaşım sitesi Twitter hebasından yaptığı açıklamada "İstanbul'da etkisini artırması beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı uçuşlarımız tedbir amaçlı iptal edilmektedir. Değerli misafirlerimizin seyahatleri öncesinde uçuşlarının durumunu kontrol etmelerini öneriyoruz"

ÇOK SAYIDA UÇUŞ İPTAL EDİLDİ

Öte yandan THY'nin Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan iniş ve kalkış yapılması planlanan 49 uçuş iptal edildi. Bunlardan Milano, Köln, Ercan ve Basel olmak üzere karşılıklı 8 uçuş, iç hatlarda ise 41 uçuş iptal edildi.

YORUMLAR
500
İstanbul'da çıkan gizemli tünel için ortaya 2 iddia atıldı İstanbul'da çıkan gizemli tünel için ortaya 2 iddia atıldı Yolcu rahatsızlandı, THY uçağı acil iniş yaptı Yolcu rahatsızlandı, THY uçağı acil iniş yaptı Birlikte olmak için karısını ve kardeşini vuran adamın silahlı saldırı yaptığı anın görüntülerine ulaşıldı Birlikte olmak için karısını ve kardeşini vuran adamın silahlı saldırı yaptığı anın görüntülerine ulaşıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel THY, olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı uçuşlarını iptal etti - Son Dakika


Advertisement