Son Dakika Haberleri: Tokat 1 Haftadır Kayıp Olan Göknur, Erbaa İlçesinde Bulundu

Tokat 1 Haftadır Kayıp Olan Göknur, Erbaa İlçesinde Bulundu

7 ay önce

Tokat'ın Niksar ilçesinde 5 Ekim'de okula gitmek üzere evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan ortaokul öğrencisi Göknur Çakır(12) Erbaa ilçesinde bulundu.

Tokat'ın Niksar ilçesinde 5 Ekim'de okula gitmek üzere evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan ortaokul öğrencisi Göknur Çakır(12) Erbaa ilçesinde bulundu.

Niksar ilçe merkezinde, İsmetpaşa Mahallesi'nde oturan Fatma-Güven Çakır çiftinin 3 çocuğundan en küçüğü olan ortaokul 3'üncü sınıf öğrencisi Göknur Çakır, geçen hafta cuma günü Okula gidiyorum diye evden ayrıldı. Ancak Göknur akşam eve dönmedi. Bunun üzerine ailesi kızlarının eğitim gördüğü İhsan Karatay Ortaokulu'na giderek öğretmenlerden bilgi aldı. Göknur'un okula gitmediğinin bildirilmesi üzerine telaşlanan aile, durumu polise bildirdi.

Polis ekipleri, Göknur Çakır'ın bulunması için çalışma başlattı. İlk aramalarda herhangi bir ize rastlanmazken, ailesi özel bir televizyon kanalındaki kayıp programına başvurdu. Programa bağlanan bir tanığın, çocuğun Erbaa ilçesinde iş başvurusu yaptığı iddiası üzerine, polis ekipleri bölgede yoğunlaştı.

ERBAA'DA BULUNDU

Kayıp olarak aranan Göknur Çakır, saat 15.30 sıralarında Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu. Ailesiyle problemleri olduğu için evden kaçtığını söyleyen Çakır'ın polisteki ifadesinde 7 gün boyunca hiçbir yerde kalmadığını söylediği öğrenildi. Sağlık raporunun alınması için polis ekipleri tarafından Erbaa Devlet Hastanesine getirilen Göknur Çakır, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Göknur Çakır'ın evden ayrıldıktan sonra dün Cumhuriyet Mahallesi, Hükümet Caddesinde bir giyim mağazasına iş başvurusu için geldiği anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Çakır'ın işlemlerinin ardından Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkililerine teslim edilecek. Müdürlüğün yapacağı değerlendirme doğrultusunda Çakır'ın ailesine teslim edilip edilmeyeceğine karar verilecek.
Haber Yayın Tarihi : 12.10.2018 06:04 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Rol Gereği Cinsel Saldırıya Uğrayan Oyuncu Kübra Kılınçkaya'dan Açıklama: Rüyalarıma Girdi Fotoğraf Çekimi Sırasında Tacize Uğrayan Joyce Vieira, Tacizciyi Dövdü Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!