TOKİ'nin Tut'daki Konut Projesi - Son Dakika

TOKİ'nin Tut'daki Konut Projesi

27.11.2012 11:06
TOKİ'nin Tut'daki Konut Projesi, System.String[]

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Tut ilçesine TOKİ tarafından 80 konut yapılacağını bildirdi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Tut ilçesine TOKİ tarafından 80 konut yapılacağını bildirdi.

Erdoğan, yaptığı açıklamada, TOKİ Başkan Yardımcısı Ömer Bulut ve TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca ile bir araya gelerek Tut ilçesine yapılması planlanan konutların son durumunu değerlendirdiklerini belirtti.

İlçeye ilk etapta 80 konutun yapılacağını anımsatan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Tut Belediye Başkanı Mehmet Akat ve AK Parti Tut İlçe Başkanı Ahmet Öztürk'ün ısrarlı gayretleri sonucu yer tespit çalışmaları tamamlandı. Önümüzdeki günlerde 80 konutun ihalesi yapılacak. Verdiğimiz sözleri bir bir gerçekleştiriyoruz. İlçemizin sorunlarını biliyor ve milletvekili arkadaşlarımız ve parti teşkilatımızla birlikte çalışıyoruz. İnşallah konut projesiyle ilçemiz daha da büyüyecektir."

Muhabir: Emin Tezerdi

Yayıncı: Ahmet Caner Baysal - ADIYAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel TOKİ'nin Tut'daki Konut Projesi - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'dan Fatih Terim tweeti: Bizim kırmızı çizgimizdir Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun yeni görevi 28 Ekim Çarşamba günü açıklanacak Fatih Terim'in görevine devam etmesinin ardından G.Saray yönetiminden ilk açıklama Erzurum Valisi Okay Memiş: Vaka yükselişini durdurduk Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Gölette cansız bedeni bulunan Afgan işçiyi oda arkadaşı öldürmüş 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu