Tombulların Emmy Zaferi - Son Dakika

Tombulların Emmy Zaferi

25.09.2013 06:03
Tombulların Emmy Zaferi, System.String[]

Hollywood'un 'Kadın Oyuncu İnce Olmalıdır' Anlayışına, Oyuncular Karşı Çıkıyor.

LENA DUNHAM

'Girls' dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplayan 1986 doğumlu Lena Dunham, kilolu olmasına rağmen son dönemin en sevilen oyuncularından.

CHRISTINA HENDRICKS

'Mad Men' dizisinin oyuncularından Christina Hendricks, her törenden ödülle ayrılıyor. 1975 doğumlu oyuncunun popülaritesi her geçen gün artıyor.

JULİA LOUİS-DREYFUS

1961 doğumlu Julia Louis-Dreyfus, ideal vücut ölçülerinden uzak. Çok zayıf olmak istemediğini söyleyen oyuncu, yıllardır başarılı bir performans sergiliyor.

VERA FARMİGA

1973 doğumlu Vera Farmiga, yuvarlak hatlarıyla tanınıyor. 'Bates Motel' ile Emmy kazanan Farmiga, hayatının hiçbir döneminde zayıf olmadığını söylüyor.

ROBIN WRIGHT

Törenden ödülle dönen isimlerden biri olan Robin Wright, spor yaptığını ancak Hollywood'un zorlama fiziksel beklentilerini yerine getirmediğini söylüyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Tombulların Emmy Zaferi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'na benzetilen Budapeşte Belediye Başkanı Gergely Karacsony, Başbakan adayı oldu Ekrem İmamoğlu'na benzetilen Budapeşte Belediye Başkanı Gergely Karacsony, Başbakan adayı oldu Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Moladan dönmeyen temizlik işçisinin cansız bedenini buldular Moladan dönmeyen temizlik işçisinin cansız bedenini buldular Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in "Davul gibi olmuşsun" sözleri sonrası hırs yapan Deniz Seki, iğne ipliğe döndü Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak
Advertisement