Son Dakika Haberleri: Trabzonspor'da Kadro Dışı Bırakılan Onur Kıvrak: Paramı Hemen Ödeyin

Trabzonspor'da Kadro Dışı Bırakılan Onur Kıvrak: Paramı Hemen Ödeyin

24 gün önce

Trabzonspor'da Burak Yılmaz ile kadro dışı bırakılan kaleci Onur Recep Kıvrak, 2 milyon euro alacağının ödenmesi için menajerini kulübe yolladı. Menajer, paranın hemen ödenmesini talep edince tesislerde tartışma çıktı.

Trabzonspor'dan alacağı olduğunu söyleyen Kaleci Onur Kıvrak, menajerini kulübe gönderdi. Trabzonspor yöneticileriyle Onur Kıvrak'ın menajeri Engin Kırkpınar arasındaki görüşmede sinirlerin gerilmesi üzerine menajer tesislerden gönderildi.

Sabah'ın haberine göre; Trabzonspor'da süresiz kadro dışı bırakılan Onur Kıvrak, yaklaşık 2 milyon euroluk alacağı için menajerini kulübe gönderdi.

MENAJER TESİSLERDEN GÖNDERİLDİ

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki görüşmede menajer Engin Kırkpınar ödemenin hemen yapılmasını talep etti. Ancak yöneticiler bu rakamın bir anda ödenemeyeceğini belirtince tartışma çıktı.

Gerginliğin yükselmesi üzerine menajer Kırkpınar, tesislerden gönderildi.

Bu gelişmenin ardından Kırkpınar'ı telefonla arayan yöneticiler, sorunun giderilmesi için görüşmelerin sürmesi gerektiği söylese de yeni bir toplantı için tarih belirlenmedi.


YORUMLAR


15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Emniyet Müdürünün Şehit Edildiği Olayla İlgili Konuşan İçişleri Bakanı Soylu, Gözyaşlarını Tutamadı

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na Asgari Ücret Yanıtı