Son Dakika Haberleri: İstanbul Trafiğinde Yürekleri Ağza Getiren Görüntüler Kamerada

İstanbul Trafiğinde Yürekleri Ağza Getiren Görüntüler Kamerada

6 gün önce

İstanbul'da bir kamyonun tıka basa dolu halde şerit değiştirdiği ve bir otomobilin önlem almadan arkasına bağladığı el arabasıyla yol aldığı anlar kameralara kaydedildi.

 İstanbul trafiğinde kameralara yansıyan iki görüntü yürekleri ağza getirdi. Kameralara yansıyan ilk görüntüde kasasındaki yüklerle adeta köprülerin altını sıyırarak geçen kamyonun sık sık şerit değiştirdiği, diğer görüntüde ise; bir otomobilin hiçbir önlem alınmadan arkasına bağlanan el arabasıyla ilerlediği görülüyor.

TIKA BASA DOLU KAMYON ŞERİT DEĞİŞTİREREK YOL ALDI

İstanbul trafiğinde cep telefonu kameralarına yansıyan iki görüntü adeta yürekleri ağza getirdi. Kameralara yansıyan ilk görüntüde damperinde kapalı şekilde yüksek bir yük bulunan kamyonun, yüküne aldırmadan tem otoyolunda hızla ilerlediği görülüyor.

Altından geçtiği köprüleri adeta sıyırarak geçen kamyon sürücüsünün, taşıdığı yüke aldırmadan sık sık şerit değiştirdiği görülüyor.

OTOMOBİLİN ARKASINA BAĞLANAN EL ARABASI

Trafiği tehlikeye sokan kamyonet bir süre sonra gözden kaybolurken kameralara yansıyan bir başka görüntü ise yok artık dedirtti.

Kameraya yansıyan görüntülerde bir otomobil arkasına bağlanan bir el arabasıyla trafikte ilerliyor.


YORUMLAR (2)


AK Parti'li Vekil Fatma Benli, Bütçe Görüşmelerinde Tanıştığı Bürokrat ile Evleniyor Hafriyat Kamyonu Metruk Binayı Yıkarak Devrildi

Yurt Dışından Yüksek Maaşlı İş Vaadiyle Fuhuş Tuzağına Düşen Kadınlarda HIV Çıktı 65 Bin liralık Alacağını İsteyince Kavga Çıktı, Talihsiz Adamın Kulağı Isırılarak Koparıldı