Son Dakika Haberleri: İstanbul Trafiğinde Yürekleri Ağza Getiren Görüntüler Kamerada

İstanbul Trafiğinde Yürekleri Ağza Getiren Görüntüler Kamerada

10 ay önce

İstanbul'da bir kamyonun tıka basa dolu halde şerit değiştirdiği ve bir otomobilin önlem almadan arkasına bağladığı el arabasıyla yol aldığı anlar kameralara kaydedildi.

İstanbul trafiğinde kameralara yansıyan iki görüntü yürekleri ağza getirdi. Kameralara yansıyan ilk görüntüde kasasındaki yüklerle adeta köprülerin altını sıyırarak geçen kamyonun sık sık şerit değiştirdiği, diğer görüntüde ise; bir otomobilin hiçbir önlem alınmadan arkasına bağlanan el arabasıyla ilerlediği görülüyor.

TIKA BASA DOLU KAMYON ŞERİT DEĞİŞTİREREK YOL ALDI

İstanbul trafiğinde cep telefonu kameralarına yansıyan iki görüntü adeta yürekleri ağza getirdi. Kameralara yansıyan ilk görüntüde damperinde kapalı şekilde yüksek bir yük bulunan kamyonun, yüküne aldırmadan tem otoyolunda hızla ilerlediği görülüyor.

Altından geçtiği köprüleri adeta sıyırarak geçen kamyon sürücüsünün, taşıdığı yüke aldırmadan sık sık şerit değiştirdiği görülüyor.

OTOMOBİLİN ARKASINA BAĞLANAN EL ARABASI

Trafiği tehlikeye sokan kamyonet bir süre sonra gözden kaybolurken kameralara yansıyan bir başka görüntü ise yok artık dedirtti.

Kameraya yansıyan görüntülerde bir otomobil arkasına bağlanan bir el arabasıyla trafikte ilerliyor.


YORUMLAR


Ünlü Futbolcu Hakan Çalhanoğlu Boşanmak Üzere Olduğu Eşiyle Barıştı 4 Milyondan Fazla Kişiyi İlgilendiren Yemek Kartı Düzenlemesi Yarın Başlıyor

Son Dakika! CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: İYİ Parti'nin Ardından Saadet Partisi ile de Görüşeceğiz