Son Dakika Haberleri: Trump, Kendisiyle Birlikte Olduğunu İddia Eden Erotik Film Yıldızına Hakaret Etti

Trump, Kendisiyle Birlikte Olduğunu İddia Eden Erotik Film Yıldızına Hakaret Etti

4 ay önce

ABD Başkanı Donald Trump, kendisine karşı açtığı davalardan birini kaybeden erotik film yıldızı Stormy Daniels ile Twitter üzerinden alay etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Trump, Daniels'e, "At suratlı" diyerek hakaret etti.

ABD Başkanı Donald Trump, kendisine karşı açtığı davalardan birini kaybeden erotik film yıldızı Stormy Daniels ile Twitter üzerinden alay etti. Trump bugün attığı tweette, "At suratlının ve üçüncü sınıf avukatının peşinden artık gidebileceğini" yorumunu yaptı.

"ABD İÇİN UTANÇ KAYNAĞI"

Daniels davayı kaybettiği için Trump'ın avukat masraflarını da ödemesi gerekiyor, ancak masrafların tutarı henüz bilinmiyor. Daniels'ın avukatı Michael Avenatti ise karara itiraz edeceklerini açıkladı. İkili, attıkları tweet'ler ile Trump'a karşılık verdi. "Baylar ve bayanlar, size başkanınızı sunmama izin verin" diyen Daniels, bu tweet'lerin Trump'ın acizliğini, kadınlara yönelik nefretini ve Twitter'daki kontrol eksikliğini tekrar gösterdiğini söyledi. Trump'ı "kadın düşmanı ve ABD için utanç kaynağı" olarak tanımlayan Avukat Avenatti ise, kendisinin ve müvekkilinin Trump'ın ne tür bir düzenbaz ve yalancı olduğunu dünyaya göstereceklerini söyledi.

NE OLMUŞTU?

Stormy Daniels, 2006 yılında Trump'ın Melania'dan olan oğlu Barron doğduktan kısa bir süre sonra cinsel ilişkiye girdiklerini öne sürmüştü. Trump ise bu iddiayı reddediyor. İkilinin 2016 yılında düzenlenen başkanlık seçimlerinden önce bir gizlilik anlaşması imzaladığı belirtiliyor. Trump, Daniels'a "aslında hiç yaşanmayan bir ilişkiyle ilgili yalan söylemesini engellemek için" para ödendiğini kabul etmiş, ancak bu paranın kampanya fonlarından değil, cebinden ödediğini açıklamıştı.


YORUMLAR


Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Denizli'de Üniversite Öğrencisi 7'nci Kattan Düşerek Öldü

2. Lig Ekibi Gaziantepspor, Ligden Çekilme Kararı Aldı