Tunceli Ticaret Odası Başkanının Cenazesi Defnedildi - Son Dakika

Tunceli Ticaret Odası Başkanının Cenazesi Defnedildi

2 yıl önce

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yusuf Cengiz, son yolculuğuna uğurlandı.

Tunceli Ticaret Odası Başkanının Cenazesi Defnedildi, System.String[]

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yusuf Cengiz, son yolculuğuna uğurlandı.


Vefat eden Cengiz'in cenazesi evinden alınarak TSO önüne getirildi.


Burada düzenlenen törende saygı duruşunda bulunularak dualar edildi ve TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kazım Korkmaz tarafından Cengiz'in kent için hizmetleri anlatıldı.


Cengiz'in cenazesi, Tunceli Hacı Bektaşı Veli Kültürünü Yayma ve Yardımlaşma Derneği Cemevine kılınan namazın ardından Merkez Belediye Mezarlığında toprağa verildi.


Cenazeye, Cengiz'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Tunceli Valisi ve Belediye Başkanvekili Tuncay Sonel, CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, ilçe belediye başkanları ve kurum amirleri de katıldı.


Cengiz'in geçen ay Diyarbakır'daki özel hastanede açık kalp ameliyatı olduğu, ameliyat sonrası oluşan sağlık sorunları nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındığı ve dün akşam saatlerinde beyin kanaması geçirerek yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi: 12.03.2018 02:05 Kaynak: AASon Dakika

Barbara Palvin, Türk sporcudan eğitim almak istiyor
Nakşibendi şeyhinin ailesi, arazi anlaşmazlığı nedeniyle cinayetin işlendiğini söyledi THY'nin Hollanda'daki uçak kazasında Boeing'in hatası örtbas edildi

Son Dakika Haberleri