Türk Kızılaydan kan bağışı kampanyası - Son Dakika

Türk Kızılaydan kan bağışı kampanyası

11.11.2020 14:27
Türk Kızılaydan kan bağışı kampanyası, System.String[]

Türk Kızılay Kastamonu Kan Bağış Merkezince Abana, Bozkurt, Çatalzeytin ve İnebolu ilçelerinde düzenlenen kampanya ile 191 ünite kan toplandı.

Türk Kızılay Kastamonu Kan Bağış Merkezince Abana, Bozkurt, Çatalzeytin ve İnebolu ilçelerinde düzenlenen kampanya ile 191 ünite kan toplandı.

Kan stoklarına ilçelerden katkı sağlanması amacıyla düzenlenen kampanya ile Abana'da 34, Bozkurt'ta 59, Çatalzeytin'de 42, İnebolu'da ise 56 ünite kan bağışında bulunuldu.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili tedbirlerin de titizlikle uygulandığı kampanyaların kan stoklarının artırılması için sürdürüleceği belirtildi.

Türk Kızılayın Abana temsilcisi Musa Erat, kan bağışı ile şifa bekleyen hastalara umut olan vatandaşlara teşekkür etti.

Kanın acil değil, sürekli ihtiyaç olduğuna dikkati çeken Erat, "Özellikle salgın döneminde kan stoklarındaki azalmanın önüne geçmek amacıyla Kızılayımızın düzenlediği kampanyalara sağlık durumu müsait olan her vatandaşımızı destek vermeye davet ediyoruz. Bu sıkıntıları günleri inşallah birlikte aşacağız." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Kızılaydan kan bağışı kampanyası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı