Son Dakika Haberleri: Türk Kızılayı'ndan İftar

Türk Kızılayı'ndan İftar

2 yıl önce

Türk Kızılayı Havza Şubesi tarafından iftar programı düzenlendi.

Türk Kızılayı'ndan İftar, System.String[]

Türk Kızılayı Havza Şubesi tarafından iftar programı düzenlendi.


Türk Kızılayı Havza Şubesinin ilçedeki bir restoranda düzenlediği iftar programı, ilçe protokolü, hayırseverler ve Havzalıları bir araya getirdi.


Şube Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Çörekçioğlu, iftarda yaptığı konuşmada, Türk Kızılayı'nın dünyanın her yerinde mazlumların yardımına koşan bir kuruluş olduğunu söyledi.


Şubelerinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Çörekçioğlu, şöyle konuştu:


"Türk Kızılay'ı Havza Şubesi olarak ilçemizde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. 2017 ve 2018 yıllarında toplam 800 aileye gıda ve giyim yardımında bulunuldu. Yine Kızılay Kan Bağışı çalışmalarında halkımızın kan bağışına yönlendirilmesi için çalışmalar yapıldı. Sosyal olaylarda halkımızın, milletimizin ve devletimizin yanında yer aldık. Yine öğrencilerimizin eğitimlerine katkı verme adına Ortaklar İlkokulunda Kızılay çadırı kurularak bilgilendirme yapıldı ve ikramlarda bulunuldu."


İftar programına, Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Murat İkiz, Jandarma Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır ve diğer davetliler katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 11.06.2018 09:30 Kaynak: AA42 yaşındaki şarkıcı Tuğba Ekinci, art arda mayolu pozlarını paylaştı
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı 91 yaşındaki adamın akciğerinden 10 santimetrelik çivi çıktı