Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin En Beğenilen Ünlü Babaları Belli Oldu

Türkiye'nin En Beğenilen Ünlü Babaları Belli Oldu

8 ay önce

Bir e-ticaret sitesinin Babalar Günü'ne özel düzenlediği ankete göre; Türkiye'nin en beğenilen babası bu yıl Galatasaray'ın kalecisi Fernando Muslera oldu. Sık sık çocuklarına olan sevgisiyle gündeme gelen oyuncu Şahan Gökbakar ise ankette 4'üncü sıraya yer aldı.

E-ticaret sitesi GittiGidiyor, sosyal anket platformu Poltio üzerinden Babalar Günü'ne özel olarak düzenlediği anketle Türkiye'nin en beğenilen babasını belirledi. Özel düzenlenen ankette Türkiye'nin en beğenilen babası bu yıl yüzde 25 oy oranıyla Galatasaray'ın kalecisi Fernando Muslera oldu.

CEM YILMAZ YERİNİ MUSLERA'YA KAPTIRDI

Geçen yıl düzenlenen ankette birinci gelen Cem Yılmaz, yerini bu yıl kasım ayında oğlu Kailash'ın doğumuyla ilk kez baba olma heyecanını yaşayan, Galatasaray'ın başarılı kalecisi Muslera'ya kaptırdı.

ŞAHAN GÖKBAKAR DÖRDÜNCÜ OLDU

Anket sonucunda Türkiye'nin en beğenilen babası seçilen Muslera'yı yüzde 18'le Halit Ergenç, yüzde 16'yla Cem Yılmaz, yüzde 12 ile Şahan Gökbakar, yüzde 11 ile Bülent Şakrak, yüzde 7 ile Talisca, yüzde 4 ile Emre Altuğ, yüzde 3 ile Ozan Güven, yüzde 2 ile İlker Kızmaz ve yine yüzde 2 ile Kıvanç Kasabalı takip etti.


YORUMLAR


Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı Milli Sporcu Batuhan Kurt Hayatını Kaybetti

Bahçeli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öneri: Külliyeye Çağırıp Dinlesin