Uçurumun dibinde bulunmuştu! Herkes atıldı sanıyordu! Sevgilisiyle tartışınca intihara teşebbüs etmiş - Son Dakika

Uçurumun dibinde bulunmuştu! Herkes atıldı sanıyordu! Sevgilisiyle tartışınca intihara teşebbüs etmiş

24.01.2022 15:19

Osmaniye'de uçuruma atıldığı iddia edilen A.E. isimli kadınla ilgili Osmaniye Valiliği açıklama yaptı. Valilik açıklamasında; "Doğru bilgi; A.E. isimli kadının sevgilisi ile tartıştıkları ve tartışma sonucunda bayanın uçurumdan atlayarak intihara teşebbüs ettiği, uçurumdan atlayan şahsın jandarma ve AFAD ekiplerince kurtarıldığı yönündedir" denildi.

Dün gece merkez ilçeye bağlı Zorkun Yaylası yolundaki seyir tepesinde meydana geldi. Çevredekiler, bir kadının darbedilip uçurumdan atıldığını iddia ederek durumu, jandarma ekiplerine bildirdi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kimliğinin A.E. olduğu belirlenen kadın, AFAD ekiplerinin çalışmasıyla bulunduğu noktadan çıkarıldı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın, ambulansla Osmaniye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Jandarma ekipleri, şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Hastanedeki tedavisi tamamlanan A.E., taburcu edildi. Polise ifade veren A.E.'nin, sevgilisiyle tartıştıktan sonra uçurumdan atlayarak intihara teşebbüs ettiğini söylediği öğrenildi.

Uçurumun dibinde bulunan kadınla ilgili sır perdesi aralandı! Sevgilisiyle tartışınca intihara teşebbüs etmiş

VALİLİKTEN 'DOĞRU BİLGİ' AÇIKLAMASI

Osmaniye Valiliği de konuya ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, "Bazı haber sitelerinde yer alan haberlerde bir şahsın darp edildikten sonra uçurumdan aşağı atıldığı ifadeleri yer almıştır. Olaya dair doğru bilgiler aşağıdaki açıklamada yer almaktadır. 23 Ocak günü saat 01.40 sıralarında Osmaniye ili Seyirtepesi mevkiinde bir şahsın dövülerek uçurumdan atıldığı yönünde yapılan basın haberinde yer alan bilgi doğru değildir. Söz konusu olayda doğru bilgi; A.E. isimli kadının sevgilisi ile tartıştıkları ve tartışma sonucunda bayanın uçurumdan atlayarak intihara teşebbüs ettiği, uçurumdan atlayan şahsın jandarma ve AFAD ekiplerince kurtarıldığı yönündedir" denildi.

YORUMLAR
500
Nevşehir'de sis nedeniyle arazide kaybolan gençleri, AFAD ve jandarma ekipleri buldu Nevşehir'de sis nedeniyle arazide kaybolan gençleri, AFAD ve jandarma ekipleri buldu
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Uçurumun dibinde bulunmuştu! Herkes atıldı sanıyordu! Sevgilisiyle tartışınca intihara teşebbüs etmiş - Son Dakika


Advertisement