Udinese'nin gözü Dorukhan'da! Beşiktaş'a teklif yapacaklar - Son Dakika

Udinese'nin gözü Dorukhan'da! Beşiktaş'a teklif yapacaklar

9 gün önce

Sezon başında Dorukhan Toköz'ü kadrosuna katmak isteyen ancak transfer edemeyen Udinese, sakatlığı bulunan genç futbolcuyu yakından takip ediyor. İtalyan ekibi, bu oyuncuyu takip altına alırken, iyileşme hızına göre ocak ayında Beşiktaş'ın kapısını çalacak.

İtalya Serie A ekiplerinden Udinese, Dorukhan Toköz'ü takip ediyor. Sezon başında bu futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen ancak hedefine ulaşamayan İtalyan ekibi, sakatlığı bulunan yıldız futbolcuyu yakından takip ediyor.

Dorukhan'ın iyileşme sürecini takip eden ve bu futbolcunun sahalara dönüşüyle ilgili bilgi alan Udinese'li yetkililer, Dorukhan'ın devre arasında çalışmalara başlayacağını öğrendi. Dorukhan konusunda ocak ayında Beşiktaş'ın kapısını çalmayı hedefleyen Udinese, genç oyuncunun sakatlık raporuna göre transferi yaz sezonuna da bırakabilir. Ancak Beşiktaş Yönetimi de Dorukhan konusunda aceleci davranmak istemiyor.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ SEZON SONUNU BEKLİYOR

Devre arasında düz koşulara başlaması beklenen yıldız oyuncunun, yazın gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Takım kadrosunda yer alması halinde değerinin artacağını düşünen yöneticiler, özellikle Dorukhan'ın sakat olması nedeniyle fırsat kollayan ekiplerin transfer taleplerini değerlendirmeyi düşünmüyor.

Udinese'nin gözü Dorukhan'da! Beşiktaş'a teklif yapacaklar
Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 12:31 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

İbrahimovic'in İsveç'te bulunan heykeli 3. kez saldırıya uğradı
İngiliz ekibi Watford'un yeni sosyal medya spikeri güzelliğiyle göz kamaştırdı Aston Villa, Domagoj Vida için 10 milyon euroyu gözden çıkardı! Yardımsever Mesut'tan bir örnek davranış daha!